Obecnie 259 forumowiczów jest online
Obecnie 259 forumowiczów jest online
Dla pytań związanych z funkcjami remarketingu, strategii stawek, Edytor AdWords i skryptów AdWords.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Kampania GDN

Nowicjusz ✭

Witam,

Planuje kampanię GDN dla mojego klienta. Sprzedaje on antyczne srebro (łyżeczki, cukiernice, żardiniery) grupa docelowa 45+. Mało jest stron docelowych o podobnej tematyce co produkty. Dodatkowo przedmioty nie są tanie więc grupa docelowa to raczej osoby o trochę grubszym portfelu Emotikon: Szczęśliwy  Tworząc kampanię po zainteresowaniach mam niski CTR 0,15%. Możecie polecić mi w jaki sposób najlepiej trafić do mojej grupy docelowej?

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Robert J
listopada 2015

Dot.: Kampania GDN

Profesjonalista ✭ ✭ ✭
Chłopaki dobrze Ci radzą, zacznij od przeniesienia nacisku kampanii na wyszukiwarkę Emotikon: Szczęśliwy
________
Booguś

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wszystkie odpowiedzi

Wschodząca Gwiazda
W GDN taki CTR jest normalny. Dla ciebie ( twojego klienta ) będzie najlepsza kampania linków sponsorowanych w Google na frazy "srebro antyczne", "srebro antyk", "stare srebro", "stare srebra" itp. Pamiętaj o dopasowaniach słów kluczowych byś nie marnował pieniędzy klienta :-). Oczywiście konieczność to remarketing na sieć reklamową i YT. Jeżeli klient ma sklep to Google Merchant i remarketing dynamiczny. Pozdrawiam Adaśko

Magister ✭
Jeśli chodzi o mobile, przy droższych produktach czasami warto ustawić kierowanie na urządzenia marek premium tj. Apple.
Zaakceptowane przez autora tematu: Robert J
listopada 2015

Profesjonalista ✭ ✭ ✭
Chłopaki dobrze Ci radzą, zacznij od przeniesienia nacisku kampanii na wyszukiwarkę Emotikon: Szczęśliwy
________
Booguś