Obecnie 194 forumowiczów jest online
Obecnie 194 forumowiczów jest online
Dla pytań związanych z funkcjami remarketingu, strategii stawek, Edytor AdWords i skryptów AdWords.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Interpunkcja i symbole

Nowicjusz ✭

Hej,

jakiś pomysł co jest tutaj źle?

http://ctrlv.in/663391

Z góry dzięki za wskazówki Emotikon: Szczęśliwy

Pozdrawiam.

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Dot.: Interpunkcja i symbole

Najlepszy Współtwórca
A z czym związana jest interpunkcja? Sądzę, że wystarczy zachować zasady zdania, czyli rozpoczynasz od wielkiej litery, a kończymy np. kropką.

Napisz co to za typ reklamy.
Dominik Myślak

[ Edytowane ]
Nowicjusz ✭

Faktycznie zmieniłem żeby dać wielkie litery na początku i kropkę na końcu.
Interpunkcja są to wszelkie znaki spacjalne, z resztą pomoc Google AdWords okazała się wyjątkowo niepomocna, bo jest informacja że chodzi np. o wielokropki "...", zbyt dużą ilość wykrzykników itp. Nie wspomina nic o użyciu pełnych zdań...

Także dzięki Emotikon: Szczęśliwy Póki co nie odrzuciło mi z automatu. Jak dalej będzie działało akceptuję odpowiedź.

PS. Typ to u mnie "Uniwersalna kampania promująca aplikację - Uniwersalna kampania promująca aplikację".

[ Edytowane ]
Najlepszy Współtwórca

Zasady związane z interpunkcją i symbolami przeważnie dotyczą zbyt dużej ilości symboli, znaków itp., ale musisz pamiętać, że każdy rodzaj reklamy może kierować się nieco innymi zasadami i tak w reklamach na sieć wyszukiwania przeszłyby Twoje teksty, a jak widać w aplikacjach wymagane są kropki, znaki zapytania, czyli to co kończy zdanie.

Wiesz ironiczne jest to, że w supporcie odnośnie uniwersalnych kampanii promujących aplikacji https://support.google.com/adwords/answer/6291545?hl=pl mają błąd składniowy:
"W sekcji „Reklamy” wpisz maksymalnie 4 niepowiązane ze linie tekstu, które mogą być wyświetlane w Twoich reklamach na zmianę i w dowolnej kolejności. W zależności od formatu reklamy tekst może nie zostać użyty."

Dominik Myślak

[ Edytowane ]
Nowicjusz ✭

Heh nieźle Emotikon: Szczęśliwy W każdym razie znowu została mi wycofana publikacja ze względu na interpunkcję... Teraz jak zacytowałeś te "4 niepowiązane ze sobą linie tekstu" myślę, że może chodzić o to. Sprawdzę, czy powinny być te zdania osobne.

Zrobiłem:

Game based on true story.

Wait for bus and touch it
New Android acrade game
Beat world records

Zobaczymy czy tym razem się uda Emotikon: Szczęśliwy

Najlepszy Współtwórca
kropki
Dominik Myślak

Nowicjusz ✭
http://ctrlv.in/666320

Dziwny jest ten świat... a przynajmniej Google AdWords Emotikon: Szczęśliwy

Najlepszy Współtwórca
Nie wiem jak w reklamach mobilnych, ale w zwykłych w nagłówku nie może być wykrzyknika.

Usuń wykrzyknik z Catch a Bus!
Dominik Myślak

Najlepszy Współtwórca
W pierwszym screenie tego nie wrzuciłeś. W tym drugim widać, że w nagłówku występuje wykrzyknik.
Dominik Myślak

[ Edytowane ]
Nowicjusz ✭ ✭

.

Student ✭ ✭ ✭
Nagłowek to nazwa aplikacji, nie reklamy i zaciąga się z Google Play Emotikon: Szczęśliwy
W tej reklamie mozesz sobie stawiać kropki po każdej linijce i reklamy zostaną zaakceptowane. Są one traktowane jako osobne linijki tekstu.

Wrzuć sobie cały tekst do notatnika i przepisz go jeszcze raz ręcznie, nie kopiując go z notatnika. Czasami skopiowany tekst interpretuje jako niestandardowy element.

Nowicjusz ✭
Dokładnie. Wykrzyknik jest w nazwie aplikacji z Google Play.
OK, przepisuję ręcznie, to może być jakiś pomysł.
Chociaż dziwne, bo w niektórych miejscach mi wyświetla, że wszystko OK, w innych że coś jest nie tak... A reklama wyświetliła się już 35k razy.