Obecnie 300 forumowiczów jest online
Obecnie 300 forumowiczów jest online
Dla pytań związanych z funkcjami remarketingu, strategii stawek, Edytor AdWords i skryptów AdWords.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

GSP - Gmail Sponsored Promotions

Najlepszy Współtwórca

Czy ktoś z pracowników Google próbował napisać jakiś tekst w reklamach na GMAILa używając literki "ż". Kombinacja klawiszy alt + z powoduje cofnięcie ostatniej akcji, ale w Polsce to nieco uciążliwe, ponieważ zanim zorientujemy się co się tak na prawdę dzieje (reklamy się zmieniają, tekst się zmienia) to x razy będziemy próbować wpisać ż - jeśli się poddamy i zobaczymy, że ta funkcja cofa nam ostatnią akcje zamiast użycia ż to nasze nerwy będą już w strzępach i nieco nas to zniechęci do jakiegokolwiek korzystania z tej formy reklamy.

Zapytałem mądrzejszych i sami dziwili się, że nie zgłosili tego problemu (wysłałem maila do google z tym problemem), ale i uzyskałem informacje jak sobie z tym radzić.

Napiszcie tekst w wordzie i przeklejcie go w odpowiednie pola - jak na AdWords to rozwiązanie bezsensu, ale działa.

Dominik Myślak
Odpowiedź eksperta 2verified_user

Dot.: GSP - Gmail Sponsored Promotions

Wschodząca Gwiazda
A ja myślałem, że to coś nie tak z moim komputerem Emotikon: Szczęśliwy
Ja zamiast pisać w Wordzie po prostu wpisywałem w pasku adresu przeglądarki na nowej karcie i następnie kopiowałem i wklejałem. Sposób działa, ale jest mało praktyczny.
A jak człowiek się zagapi i zapomni no to jest to naprawdę bardzo irytujące.
Tomasz Ciepłucha

Najlepszy Współtwórca
jak dla mnie to masakryczny błąd systemowy Emotikon: Szczęśliwy i dziwi mnie, że jeszcze tego nikt nie zgłosił, bądź nikt tego nie poprawił
Dominik Myślak

Wschodząca Gwiazda
Być może ktoś już zgłaszał, ale wiesz jak to jest z usuwaniem problemów na bieżąco. Skoro da się to obejść to pewnie sprawa nie ma najwyższego priorytetu, a kwestii do naprawienia jest dużo więcej. Choćby np. nowe powiadomienia email o dokonaniu płatności, gdzie w angielskiej wiadomości mamy podaną kwotę w dolarach (mimo iż konto jest rozliczane w PLN) lub gdy wiadomości po polsku przy kwocie są dwie waluty typu zł800 USD
Tomasz Ciepłucha

Najlepszy Współtwórca
tak, wiem również mi to zgłaszał Klient odnośnie walut
Dominik Myślak

Magister ✭
Przecież to jest stary problem Emotikon: Szczęśliwy Różnie w różnych przeglądarkach to działa. W niektórych był problem np z literką "ń"

[ Edytowane ]
Community Manager

Dominik, taką informacje od Google dostałeś?
"Napiszcie tekst w wordzie i przeklejcie go w odpowiednie pola - jak na AdWords to rozwiązanie bezsensu, ale działa."

Wiem, że w najbliższym czasie nie będzie można tego naprawić.

Tomasz, odnośnie błędu w wyświetlanych walutach, walcze z tym, jak się uda to do piątku powinno być już naprawione.

Dzieki za informacje!

Najlepszy Współtwórca
Oczywiście, że nie od Googla. Jakbym taką odpowiedź uzyskał od Google to chyba nie byłoby to zbyt na miejscu.
Dominik Myślak

Community Manager
Sprawa błędu z dwoma walutami została naprawiona. Już nie będzie się pojawiało USD, był błąd z formatowaniem we wszystkich językach.

Wschodząca Gwiazda
Świetna wiadomość Emotikon: Szczęśliwy
Tomasz Ciepłucha

Wschodząca Gwiazda
Ale teraz zauważyłem, że w wiadomości po angielsku w ogóle nie ma podanej waluty Emotikon: Smutny
Wyślę Ci screenshota na G+
Tomasz Ciepłucha