Obecnie 57 forumowiczów jest online
Obecnie 57 forumowiczów jest online
Dla pytań związanych z funkcjami remarketingu, strategii stawek, Edytor AdWords i skryptów AdWords.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Feed Produktowy - prośba o pomoc

Student ✭ ✭

Drodzy Forumowicze, feed produktowy ciągle do poprawy, a mnie ręce opadają. Nie wiem, co jest źle, pierwszy raz próbuję ten temat ogarnąć Emotikon: Smutny

Czy ktoś z Was zechciałby mi pomóc - czy mogłabym wysłac na maila plik? Produktów jest tylko 15. 

Odpowiedź eksperta 1verified_user
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Jay_Q
września 2015

Dot.: Feed Produktowy - prośba o pomoc

Najlepszy Współtwórca

Mogę Ci podesłać taki plik w excelu jako wzór, ale dobrze by było jak byś napisał jaki błąd wyrzuca system. Co jest nie tak w Twoim pliku?

Jeśli np. kopiujesz opisy ze strony www, a są w nich akapity i wklejasz je później do excela to system będzie każdy akapit widział jako nowy wiersz i zamiast 15 produktów naliczy Ci tyle ile akapitów. Trzeba wtedy zaingerować w komórki i poprzenosić zdania w jeden ciąg.

Dominik Myślak

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Jay_Q
września 2015

Najlepszy Współtwórca

Mogę Ci podesłać taki plik w excelu jako wzór, ale dobrze by było jak byś napisał jaki błąd wyrzuca system. Co jest nie tak w Twoim pliku?

Jeśli np. kopiujesz opisy ze strony www, a są w nich akapity i wklejasz je później do excela to system będzie każdy akapit widział jako nowy wiersz i zamiast 15 produktów naliczy Ci tyle ile akapitów. Trzeba wtedy zaingerować w komórki i poprzenosić zdania w jeden ciąg.

Dominik Myślak

Student ✭ ✭
Poprosiłabym.

Najlepszy Współtwórca

sugeruje podać jakiegoś maila Emotikon: Szczęśliwy

Dominik Myślak

Student ✭ ✭
Jeśli napiszę na "biuro", to będzie OK?

Najlepszy Współtwórca
tak - zobaczymy gdzie dojdzie mail Emotikon: Szczęśliwy
Dominik Myślak

[ Edytowane ]
Student ✭ ✭ ✭

odświeżam kotleta Emotikon: Szczęśliwy Również chciałbym prosić o przesłanie mi przykładowego feed'a jeśli to możliwe i jeśli się zgadzasz Emotikon: Szczęśliwy. Na mail biuro mam napisać? Emotikon: Szczęśliwy

Najlepszy Współtwórca
tak
Dominik Myślak

[ Edytowane ]
Emerytowany Najlepszy Współtwórca

Dominik jest jakiś problem z udostępnianiem dokumentów w Google Docs?

Student ✭ ✭ ✭
Nie lubię korzystać z Google-owskich rozwiązań Emotikon: Język

Najlepszy Współtwórca
Krzysztofie nie korzystam z google docs - ot taka moja polityka.

Natomiast mogę Cię zapewnić, że w wymienianej dwa razy w tym przypadku korespondencji nie było treści, typu, "Zrobię Ci to za..." - "pomogę Ci, ale zapłać...", itp.

Chyba w takim przypadku jak ktoś potrzebuje przykładowego pliku może się skontaktować prawda?
Dominik Myślak

Student ✭ ✭ ✭
Potwierdzam wiadomość Dominika, nie było treści, typu, "Zrobię Ci to za..." - "pomogę Ci, ale zapłać...", itp. Bezinteresowna pomoc w 100% Emotikon: Szczęśliwy

[ Edytowane ]
Nowicjusz ✭

Jeśli mamy problem z utworzeniem pliku produktowego polecałbym przeczytanie specyfikacji Google PLA.

Nowicjusz ✭

Polecam artykuł: http://blog.feedink.com/2014/05/po-co-mi-plik-produktowy.html

Znajdziesz tam inforamcje odnośnie dobryk praktych i kilka przykładów plików produktowych, np: