Obecnie 134 forumowiczów jest online
Obecnie 134 forumowiczów jest online
Dla pytań związanych z funkcjami remarketingu, strategii stawek, Edytor AdWords i skryptów AdWords.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Edytor AdWords

Najlepszy Współtwórca

Usiłuję od wczoraj pobrać najnowszy edytor adwords 10.1.0 dostępny tutaj http://www.google.pl/intl/pl/adwordseditor/index.html

Niestety mam problem z plikiem źródłowym - czy ktoś z Was ma podobne problemy?

Karolino może ty coś wskurasz...

Dominik Myślak
Odpowiedź eksperta 1verified_user
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Dominik Myślak
września 2015

Dot.: Edytor AdWords

Magister ✭ ✭ ✭

Witam serdecznie,

Widziałam na stronie Edytora, że błąd może pojawiać się przy systemie Windows Vista (błąd 2739). Jeśli jednak nie używasz Visty, to upewnij się proszę, że usunąłeś z komputera wszystkie wcześniejsze wersje Edytora i dopiero wtedy spróbuj zainstalować go ponownie.

Jeśli dalej będzie pojawiał się błąd, bo bardzo pomocną informacją byłby typ błędu, który się pojawia (jego numer lub opis błędu) oraz z jakiego systemu korzystasz. 

Pozdrawiam,

KarolinaP

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Dominik Myślak
września 2015

Magister ✭ ✭ ✭

Witam serdecznie,

Widziałam na stronie Edytora, że błąd może pojawiać się przy systemie Windows Vista (błąd 2739). Jeśli jednak nie używasz Visty, to upewnij się proszę, że usunąłeś z komputera wszystkie wcześniejsze wersje Edytora i dopiero wtedy spróbuj zainstalować go ponownie.

Jeśli dalej będzie pojawiał się błąd, bo bardzo pomocną informacją byłby typ błędu, który się pojawia (jego numer lub opis błędu) oraz z jakiego systemu korzystasz. 

Pozdrawiam,

KarolinaP

Najlepszy Współtwórca

Dzięki... Pomogło odinstalowanie poprzedniej wersji i usunięcie pliku instalacyjnego poprzedniej wersji.

Natomiast czy nadal w wersji 10.1.0 nie można zaciągać do edytora rozszerzeń linków?

Dominik Myślak

Magister ✭ ✭ ✭

Cieszę się, że pomogło Emotikon: Szczęśliwy 

Jeśli chodzi o rozszerzenia w postaci linków do podstron, to Edytor AdWords wspiera "stare" rozszerzenia, natomiast chwilowo nie jest on niestety przystosowany do uaktualnionych linków do podstron w kampaniach rozszerzonych. 

Polecam artykuł "Funkcje AdWords obsługiwane w Edytorze AdWords" . Można tam sprawdzić, które funkcje działają w Edytorze, a które jeszcze nie. 

Pozdrawiam!

KarolinaP

Najlepszy Współtwórca

a kiedy można się spodziewać tych zmian? Przy większych kampaniach ułatwiłyby one pracę...

Dominik Myślak

Magister ✭ ✭ ✭

Oj, niestety nie mam takich informacji. Być może ta opcja będzie już dostępna w kolejnej wersji Edytora, ale niestety nie jest to pewne i nic nie mogę obiecać. Ale chętnie przekażę dalej, że taka funkcja ułatwiłaby zarządzanie rozszeżeniami w Edytorze i w koncie AdWords.

KarolinaP