Obecnie 256 forumowiczów jest online
Obecnie 256 forumowiczów jest online
Dla pytań związanych z funkcjami remarketingu, strategii stawek, Edytor AdWords i skryptów AdWords.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Dynamiczne reklamy w wyszukiwarce - automatyczne generowanie nagłówków

Nowicjusz ✭

Jak AdWords generuje nagłówki w dynamicznych reklamach w wyszukiwarce? Pytam, bo zastanawiam się czy na stronie mojego sklepu nie ma jakichś baboli - nagłówek reklamy wygląda np. tak "Stopki do maszyn z potrójnym transportem - jest 134 produktów" - tekst z drugiego członu nagłówka wyświetla się po kliknięciu w automatycznie dobraną przez AdWords stronę kategorii - są tam właśnie 134produkty. print - stopki - ze strony.pngprint - stopki do masyzn jest 134 poroduktow.png

Student ✭ ✭

Zobacz, czy "Jest 134 produktów" w kodzie nie występuje w H1. Zdaje się, że głównie z tego nagłówka Google pobiera.

Nowicjusz ✭

Tak mi się zdaje właśnie -> w rożnych raportach na temat działania strony pokazuje zawsze, że brak jest nagłówków H1

Student ✭ ✭ ✭

Nagłówek  dynamicznej reklamy tworzony jest na podstawie występującego na niej tagu H1. Sprawdziłem na Twojej witrynie nagłówki H1 i faktycznie występuję w nich ilość znalezionych wyników na stronie.

Sprawa bardzo prosta do rozwiązania, poproś osobę zajmująca się sklepem aby wyrzucił z H1 ten właśnie element.