Obecnie 255 forumowiczów jest online
Obecnie 255 forumowiczów jest online
Dla pytań związanych z funkcjami remarketingu, strategii stawek, Edytor AdWords i skryptów AdWords.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Dynamiczna reklama graficzna FLIP DOWN - tylko jedna pozycja

c4i
Nowicjusz ✭

Witam serdecznie. Chcąc utworzyć dynamiczną reklamę graficzną, na przykładzie reklamy FLIP DOWN (3 pozycje w jednym układzie), wyświetla mi się tylko jedna z trzech na podglądzie, bez żadnej reguły

Kanał aktualizuje przez arkusz kalkulacyjny, zmiany są nanoszone, kanał przetworzony. Żadnych błędów nie generuje, co więcej, przy utworzeniu reklamy od nowa potrafi losowo wyświetlać na pozycji pierwszej inną reklamę.

W czym może być problem?

Pozdrawiam serdecznie.

Odpowiedź eksperta 2verified_user

Dot.: Dynamiczna reklama graficzna FLIP DOWN - tylko jedna pozycja

Najlepszy Współtwórca
Chodzi ci o remarketing dynamiczny? Masz na stronie kod dla remarketingu dynamicznego?

[ Edytowane ]
Wschodząca Gwiazda

W podglądach reklam dynamicznych może nie pokazywać tak jak byś chciał ( zgodnie z wybranym szablonem ), ale jak już poleci w sieć, to będzie dobrze wyświetlać reklamy. Czasem tak też miałem. Adaśko

c4i
Nowicjusz ✭
Nie, mam na myśli zwykłą reklamę, +reklama ->galerie reklam->reklamy dynamiczne->niestandardowa reklama dynamiczna-> reklamy np flip donw

wg wyswietlanych informacji nie wymaga synchronizacji z google merchant center. Wybieram sobie układ, moge narzucic w kanałach pozycje, ale wyswietla tylko i wylacznie pierwszą....

Ciezko mi nie zawierzyc pogladowi, a tym bardziej trudno mi zweryfikowac czy się wyswietlają prawidłowo.

Magister ✭
Tam zaraz pod wyborem układu powinno być pole "Google Merchant Center". Z resztą pierwsze zdanie z pomocy (https://support.google.com/adwords/answer/3265299?hl=pl&ref_topic=3121943&vid=1-635796428985561161-3... mówi o tym że produkty są prezentowane z pliku danych.