Obecnie 140 forumowiczów jest online
Obecnie 140 forumowiczów jest online
Dla pytań związanych z funkcjami remarketingu, strategii stawek, Edytor AdWords i skryptów AdWords.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Czy potrzeba 1000 użytkowników, by wykluczyć listę w RLSA?

Student ✭ ✭

Hej,

Mam listę osób, które kupiły płatną wersję produktu i chcę ich wykluczyć z kampanii brandingowej, bo nie chcę płacić za wyszukiwania nawigacyjne. Czy jeśli lista ma 95 użytkowników, dodanie jej do wykluczeń w RLSA da cokolwiek? Mam wątpliwości, ponieważ widzę w tej kampanii sesje użytkowników oznaczonych jako kupujący płatną wersję...

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Raf Kowalewski
październik

Najlepszy Współtwórca

Już niedużo Ci brakuje tych ciasteczek, więc możesz utworzyć listę remarketingową z dłuższym czasem niż 30 dni.

Druga opcja, to postąpić jak Ci zasugerował Tomasz + zrobić 2 bliźniaczą kampanię RLSA z wykluczoną listą tych, którzy już byli (tu nie musisz wykluczać konwertujących, bo ich jeszcze nie było Emotikon: Mrugający )

Dominik Myślak

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Czy potrzeba 1000 użytkowników, by wykluczyć listę w RLSA?

[ Edytowane ]
Magister ✭ ✭

Hej,

wymagane jest 1000 ciasteczek, żeby można było wykorzystać listę remarketingową w kampanii RLSA.

Nie prościej stworzyć segment zawierający wszystkich użytkowników z wykluczeniem osób, które dokonały konwersji? Następnie na podstawie utworzonego segmentu tworzysz listę remarketingową. Tym sposobem znacznie szybciej uzbierasz liczbę 1000 ciastek.

Student ✭ ✭

Kampanii Brandingowej nie chcę kierować tylko na osoby, które już były u mnie na stronie, a jeśli wykorzystałbym listę z kombinacją "wszyscy bez konwertujący", nie mógłbym kierować działań na osoby, które na stronie nie były Emotikon: Mrugający

Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Raf Kowalewski
październik

Najlepszy Współtwórca

Już niedużo Ci brakuje tych ciasteczek, więc możesz utworzyć listę remarketingową z dłuższym czasem niż 30 dni.

Druga opcja, to postąpić jak Ci zasugerował Tomasz + zrobić 2 bliźniaczą kampanię RLSA z wykluczoną listą tych, którzy już byli (tu nie musisz wykluczać konwertujących, bo ich jeszcze nie było Emotikon: Mrugający )

Dominik Myślak

Student ✭ ✭

O to chodziło - działania na zbiorach się kłaniają Emotikon: Mrugający

Student ✭ ✭

Drobna uwaga - brakuje mi ponad 900 cookiesów Emotikon: Szczęśliwy

Najlepszy Współtwórca

No tak jeszcze trochę, ale powyższe rozwiąże problem.

Jak utworzysz segment jaki zasugerował Tomek, to możesz go potem zapisać również jako lista remarketingowa.

Druga kampania RLSA na wykluczonych wszystkich i sprawa załatwiona Emotikon: Mrugający

Dominik Myślak