Obecnie 232 forumowiczów jest online
Obecnie 232 forumowiczów jest online
Dla pytań związanych z funkcjami remarketingu, strategii stawek, Edytor AdWords i skryptów AdWords.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Czy kiedyś zastanawialiście się, ile czasu zajmuje sprawdzenie reklamy AdWords?

Magister ✭ ✭ ✭

Witajcie!

Z przyjemnością zamieszczam wątek stworzony przez naszych specjalistów z zespołu sprawdzania reklam: 

Pracujemy w Google w zespole sprawdzania reklam. Nasz zespół otrzymuje wiele wpisów oraz e-maili i odbiera wiele telefonów z pytaniami: „Ile czasu musi minąć, by moja reklama została sprawdzona?” lub „Moja reklama została odrzucona – co mam zrobić, by ją poprawić?”.

Przez kilka najbliższych tygodni spróbujemy wyjaśnić Wam, w serii krótkich postów, jak przebiega proces sprawdzania reklam.

Wszystkie nowe reklamy są nam przesyłane do sprawdzenia. Sprawdzamy je tak szybko, jak tylko możemy – zwykle w ciągu 3 dni roboczych, ale często w ciągu 24 godzin! Jeśli reklama jest zgodna z naszymi zasadami i wskazówkami, powinna zostać zaakceptowana automatycznie. Czasem jednak potrzebny jest człowiek, by potwierdzić, że reklama może zostać wyświetlona.

„Ktoś kiedyś powiedział, że nawet coś tak małego, jak trzepot skrzydeł motyla, może ostatecznie stać się przyczyną tajfunu po drugiej stronie kuli ziemskiej”. Małe zmiany są ważne! I dlatego właśnie wprowadzenie jakichkolwiek zmian do Twojej reklamy (nawet drobnych) oznacza, że zostanie ona potraktowana jak zupełnie nowa reklama – proces sprawdzania rozpocznie się od nowa, a wszystkie statystyki zostaną wyzerowane.

Wskazówka: aby uniknąć przestoju, gdy reklama nie będzie wyświetlana, warto stworzyć nową reklamę z niezbędnymi zmianami i wstrzymać wyświetlanie poprzedniej dopiero wtedy, gdy nowa zostanie sprawdzona.

Na tym kończymy nasz pierwszy post. Jeśli macie jakieś pytania lub uwagi, wpiszcie je w komentarzach poniżej. Z przyjemnością zapoznamy się z nimi, by pomóc Wam najlepiej, jak potrafimy.

Oczekujcie następnego posta od zespołu sprawdzania reklam – o tej samej godzinie, w tym samym miejscu, w przyszłym tygodniu!

KarolinaP

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Dot.: Czy kiedyś zastanawialiście się, ile czasu zajmuje sprawdzenie r

Nowicjusz ✭ ✭ ✭

Mam pytanie odnośnie znaków towarowych. Mianowicie, ostatnio moja reklama została odrzucona z powodu wykorzystania znaku towarowego. Lecz moim znaniem nie jest to znak towarowy. Przeszukałem wyszukiwarką Urzędu Patentowego RP http://bazy.uprp.pl/patentwebaccess/databasechoose.aspx?language=polski lecz tego znaku towarowego nie znalazłem. Co mam w takiej sytuacji zrobić?

Najlepszy Współtwórca

[ Edytowane ]
Nowicjusz ✭ ✭ ✭

+Pogotowie: myślę że w dobrym wątku gdyż przeczytałem zachętę autorki tego wątku "Jeśli macie jakieś pytania lub uwagi, wpiszcie je w komentarzach poniżej. Z przyjemnością zapoznamy się z nimi, by pomóc Wam najlepiej, jak potrafimy."

ale dzięki za linki zaraz je przejżę.