Obecnie 186 forumowiczów jest online
Obecnie 186 forumowiczów jest online
Dla pytań związanych z funkcjami remarketingu, strategii stawek, Edytor AdWords i skryptów AdWords.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Brak wyświetleniach produktów - Google Merchant

Nowicjusz ✭

Witam serdecznie,

od 3 dni nie widzę produktów sponsorowanych mojego sklepu (dodanych w Merchant Center) podczas wyszukiwania po konkretnych hasłach. Konkurencja nie jest duża, ponieważ widoczna jest aktualnie oferta tylko jednego sklepu. Bardzo proszę o pomoc. W statystykach z poziomu adwords niestety widnieje liczba  wyświetleń równa 0 - przy prawie 7000 produktów, jest to niepokojące Emotikon: Smutny

Odpowiedź eksperta 3verified_user

Dot.: Brak wyświetleniach produktów - Google Merchant

Nowicjusz ✭
Już chyba podejrzewam czym to może być spowodowane. Kilka dni temu zmieniałem hasło reklamowe, do chwili obecnej nie jest ono zaakceptowane przez co reklama nie jest wyświetlana. Mogę mieć rację ?

Wschodząca Gwiazda
Piszesz o kampanii produktowej? W ustawieniach kampanii z listą produktów nie tworzysz reklam więc nie do końca wiem o jakim rodzaju kampanii mówisz. Sprawdź ustawienia kampanii i napisz co masz ustawione.

Poza tym czy ta kampania działała przed zmianą?
Piszesz o GMC - a czy produkty mają status zaakceptowanych?

Najlepszy Współtwórca
Paulina sądzę, że chodziło o tekst promocyjny...

Natomiast czy z feedem wszystko było ok?
Czy ustawiony masz odpowiedni przedział czasowy - może masz ustawione dni przed uruchomieniem kampanii?
Dominik Myślak

Wschodząca Gwiazda
Macieju masz rację. Pewnie dodając grupę reklam w kampanii produktowej w polu "Promocja" dodałeś tekst, który nie przeszedł akceptacji. Adaśko