Obecnie 141 forumowiczów jest online
Obecnie 141 forumowiczów jest online
Dla pytań związanych z funkcjami remarketingu, strategii stawek, Edytor AdWords i skryptów AdWords.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Botox i kwas hialuronowy

Student ✭

Taka sytuacja...

Klinika dentystyczna mająca w swojej ofercie usługę medycyny estetycznej.

Działają już kampanie ogólne, stomatologia dla dzieci i inne - jest tego sporo.

Raptem przy kampaniiwybielanie zębów dostaję komunikat, że wymagana jest certyfikowana apteka. Mała zmiana reklamy i ponownie identyczny raport odrzucenia.

Telefon do przyjaciela... i okazuje się, że na stronie jest link do botoxu i kwasu hialuronowego - nie do sprzedaży preparatów ale do usług które tak się nazywają. PARANOJA. Botox i kwas hialuronowy - są na liście zabronionych preparatów - ale tylko do sprzedaży, a to jest usługa Emotikon: Szczęśliwy

Porada: klient ma usunąć ze strony oferowane usługi bo wchodząc na stronę mamy możliwość wejścia na kwas i botox.

Czasem ręce opadają.

Odpowiedź eksperta 2verified_user

Dot.: Botox i kwas hialuronowy

Magister ✭ ✭ ✭
Witam,

niestety w tym wypadku trudno o inne rozwiązanie. Także zabiegi medycyny estetycznej, w których używany jest botoks lub kwas hialuronowy są zabronione i choć wydaje się to dość kontrowersyjne, bo przecież w XXI wieku takie zabiegi to (bądźmy szczerzy) chleb powszedni, to konieczne będzie usunięcie ze strony wzmianek o obu produktach.

Pozdrawiam,
KarolinaP

Wschodząca Gwiazda
no niestety tak jest, problem mi znany z własnego doświadczenia

Student ✭
Ale reklamy nie dotyczą tych zabiegów... tylko te zabiegi są dostępne na tej stronie jako jeden z wielu oferowanych usług. Usuwanie tych usług ze strony tylko dlatego, że chcemy reklamować w Adwords inne usługi jest trochę bez sensu. Emotikon: Szczęśliwy

Wschodząca Gwiazda
takie są zasady...;/

chociaż z drugiej strony, chyba takie rzeczy jak e papierosy są zakazane w adwords, a allegro to sprzedaję, więc idą tym tropem, allegro też nie powinno móc się wcale reklamować

Wschodząca Gwiazda

Oj Maciuś, Maciuś.... co wolno św. Mikołajowi ... tak pojadę świątecznie Emotikon: Bardzo szczęśliwy 

Botox i kwas hialuronowy

Nowicjusz ✭

Odgrzewam temat. Ktoś wie czy coś się zmieniło w kwestii kwasu hialuronowego jako usługi na stronie?

Botox i kwas hialuronowy

Magister ✭

Z tego co mi wiadomo około połowy 2015 roku zasady w tej kwestii się zmieniły i kwas hialuronowy nie jest substancją zakazaną przez Google

Botox i kwas hialuronowy

Profesjonalista ✭ ✭

Hej @Artsiom K,

Tutaj masz pełną listę:

https://support.google.com/adwordspolicy/answer/2430794?hl=pl

Botox jest, ale kwasu nie widać. Tak jak wspominał Sławomir - powinno być ok.

Czy moja odpowiedź była pomocna? Jeśli tak, oznacz ją jako „najlepszą odpowiedź”