Obecnie 222 forumowiczów jest online
Obecnie 222 forumowiczów jest online
Dla pytań związanych z funkcjami remarketingu, strategii stawek, Edytor AdWords i skryptów AdWords.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

AdWords Expressmam raport nie majacy pokrycia w rzeczywistosci

[ Edytowane ]
Nowicjusz ✭

Witam uruchomile reklame w angielskojezycznym google.co.uk mojej firmy. W AdWords Expressmam raport, ze reklama wyswietlila sie 1666 razyz 8 kliknieciami.Jednakze w google/adpreview dostaje komunikat Obecnie Twoja reklama nie jest wyświetlana dla tego słowa kluczowego. Przyczyny mogą być różne" ??? mojej reklamy nie widzi nikt oprocz programu AdWords. Strona www.mayerdrain.co.uk .Jezeli reklama nie pojawia sie dla moich slow kluczowych zaznaczonych w ogloszeniu jak to mozliwe ze posiada klikniecia. Czy ktos moze mi odpowiedziec dlaczego reklama sie nie wyswietla ?

Firma zajmuje sie drain service, tak tez zostalaustawiona w google addwords dla slow kluczowych ponizej. Jednakze reklama nie jest dla nich wyswietlana ! Rejon UK, Oxford . OX51FX. Jakim cudem zatem pieniadze sa pobierane z mojego konta ?

drain services, drain cleaner, drain cleaning, blocked drains, blocked toilet, sewer cleaning, plumbing service
unblocking drains, sewer repair
Odpowiedź eksperta 1verified_user

Dot.: AdWords Expressmam raport nie majacy pokrycia w rzeczywistosci

Wschodząca Gwiazda
Mirosław twoja reklama się wyświetlała i dlatego masz w raporcie kliknięcia. Dlaczego się nie wyświetlała w momencie, kiedy ją sprawdzałeś ? Przyczyn może być kilka, choć najbardziej popularne to wyczerpanie dziennego budżetu lub harmonogram wyświetlania reklam. Sprawdź te dwie opcje i daj znać. Adaśko