AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 165 forumowiczów jest online
Obecnie 165 forumowiczów jest online
Dowiedz się, jak zweryfikować swoją firmę.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

zweryfikowanie firmy - przesłanie kodu PIN

Nowicjusz ✭

Zwróciłem się z prośbą o przesłanie kodu PIN. Istnieją dwie opcje, które nie rozwiązują mojego problemu. Nr telefonu jest nieaktywny oraz brak możliwości odbioru poczty z poprzedniej lokalizacji(budynek został zburzony) Co zrobić w takim przypadku?

zweryfikowanie firmy - przesłanie kodu PIN

Magister ✭

Cześć,

Czyli jak wygląda aktualnie sytuacja Twoja firma z tego względu, że budynek został zburzony przeniosła się pod nowy adres? Jeśli tak to stwórz wizytówkę na nowy adres i dokonaj jej weryfikacji.

Po dokonaniu weryfikacji nowej lokalizacji możesz poinformować dział wsparcia Google Moja Firma, że Twoja firma przeniosła się.

Jak będziesz tworzył nową wizytówkę i będziesz podawał nazwę firmy to przy wpisywaniu nazwy firmy Google może pokazywać starą lokalizacje firmy, zignoruj to (klikając gdzieś obok, nie w pokazującą się starą lokalizacje) a będziesz mógł podać dalsze dane. Jak zrobisz to i klikniesz "dalej" Google znowu może wskazać, że podane przez Ciebie informacje są podobne do istniejącej już na Mapach lokalizacji Twojej firmy i wtedy wybierz opcję "To nie jest Twoja firma? Chcę pozostawić aktualne dane" i wtedy będziesz mógł zamówić kod weryfikacyjny na obecny adres swojej firmy.

Pozdrawiam!