AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 291 forumowiczów jest online
Obecnie 291 forumowiczów jest online
Dowiedz się, jak zweryfikować swoją firmę.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

zdublowany adres i zdublowana prośba o wysłanie kodu potwierdzającego

Nowicjusz ✭

Witam

jakoś tak mi wyszło, że zdublowałam adres w google moja firma i nie potrafię tego usunąć. Poza tym do każdej takiej wizytówki wysłałam prośbę o wysłanie kodu (w tym samym dniu). Obawiam się problemów (np. beda się wyswietlać na mapie dwie wizytówki), skąd mam wiedzieć który kod wpisać? czy może przyjdzie tylko jeden mimo dwóch próśb?

Odpowiedź eksperta 1verified_user

zdublowany adres i zdublowana prośba o wysłanie kodu potwierdzającego

Profesjonalista ✭ ✭

Jeśli jest dostępna na mapach kliknij "zaproponuj zmianę" - następnie "oznacz jako zamkniete na stale" a następnie "duplikat miejsca" i gotowe :-), ostatni kod będzie prawidłowy do weryfikacji.

Pozdrawiam serdecznie,
Rafał Dziurowicz

Dot.: zdublowany adres i zdublowana prośba o wysłanie kodu potwierdzaj

Najlepszy Współtwórca

Jeśli przyjdą dwa kody razem to wlisz najpierw jeden bardzo uważnie, by nie popełnić błędu, a jeśli Ci go nie przyjmie formularz to od razu wpisz ten drugi. Ilość prób zanim mechanizm się zablokuje i zażąda zamówienia kolejnego kodu to zwykle co najmniej dwie próby.

Zdublowany wpis usuwasz z GMF. Po weryfikacji odczekujesz dzień, dwa, aż jeden wpis pojawi się na mapach z opcją zweryfikowany i przez Zaproponuj zmianę zamykasz/usuwasz ten drugi jako duplikat.

 

Pozdrawiam,

Jacek