Obecnie 265 forumowiczów jest online
Obecnie 265 forumowiczów jest online
Dowiedz się, jak zweryfikować swoją firmę.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

zdjęcie profilowe

Nowicjusz ✭

Dodałam nowe zdjęcie profilowe w swojej firmie-niestety cały czas pojawia się w wizytówce stare.co robić.

Małgorzata 

Odpowiedź eksperta 1verified_user

zdjęcie profilowe

Najlepszy Współtwórca

Witaj Małgorzata,

Odczekać 2 dni. Pamiętaj, że zdjęcie profilowe firmy zwykle pojawia się tylko przy wpisach i odpowiedziach właściciela na opinie i pytania.

Poczytaj:

https://support.google.com/business/answer/6103862?hl=pl

Pozdrawiam,

Jacek

zdjęcie profilowe

Nowicjusz ✭

czekam już miesiąc - i nic .

Pozdrawiam,

Małgorzata

Dot.: zdjęcie profilowe

Nowicjusz ✭

czekam już miesiąc i nic.

Pozdrawiam,

Małgorzata 

zdjęcie profilowe

Najlepszy Współtwórca

Małgorzata,

Może chodzi Ci o zdjęcie na okładkę, a nie profilowe? Czy jak wejdziesz w trybie incognito na komputerze we wszystkie zdjęcia wizytówki to jest tam to Twoje zdjęcie?

Pozdrawiam,

Jacek

Nowicjusz ✭

zdjęcie w wyszukiwarce.pngTo jest zdjęcie,które chciałam zmienićzdjęcia nowe.pngto jest zdjęcie profilowe i na okładkę,które zmieniłam.Niestety w dalszym ciągu pokazuje się stare.

zdjęcie profilowe

Najlepszy Współtwórca

Małgorzata,

Zdaniem algorytmu Google (i moim też) to zdjęcie, które wybrałaś na okładkę jest dużo gorsze niż to, które wybrało Google - jest tam przrstrzeń, odejście, widać fajny kawałek wnętrza, a nie nudne zbliżenie produktów, które wybrałaś. Jeśli aktualnie wybrane przez Google zdjęcie Ci nie pasuje to zmień okładkę na inne - takie, które faktycznie może konkurować kompozycją i ujęciem ze zdjęcuem wybranym przez Google.

Zgodnie z:

https://support.google.com/business/answer/6103862?hl=pl

Zdjęcie na okładkę: pozwala oddać charakter strony. Gdy je dodasz, automatycznie ustawi się jako preferowane zdjęcie w wizytówce. Nie oznacza to, że będzie pojawiać się jako pierwsze, ale system Google będzie wiedział, że to je wolisz wyświetlać

W Twoim wypadku, pomimo Twoich preferencji Google uznało, że wybrane będzie lepsze (np. na podstawie kliknięć/zainteresowania oglądających Twoją wizytówkę).

Pozdrawiam,

Jacek

Nowicjusz ✭

Dziękuję.

Będę jednak upierać się przy swoim wyborze Emotikon: Szczęśliwy

Mam jeszcze jedno pytanie.

Jak pozbyć się przestarzałego Street View?

zdjęcie.pngoto Street View do usunięcia

zdjęcie profilowe

Najlepszy Współtwórca

Nie da się pozbyć. Miżna zrobić wirtualny spacer i wtedy to SV zrobione przez Google będzie bardziej schowane, ale pozbyć się nie da. W zeszłym roku jeździły auta po Polsce więc może za kilka miesięcy SV się uaktualni, o ile auto przejechało koło Twojej firmy.

Pozdrawiam,

Jacek