AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 263 forumowiczów jest online
Obecnie 263 forumowiczów jest online
Dowiedz się, jak zweryfikować swoją firmę.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

weryfikacja

Nowicjusz ✭

Witam,

Chciałbym zweryfikować własną firmę mapy google ale jest to tor motocrossowy który znajduje sie na polu z dala od ulicy. Nie ma tam żadnej ulicy ani domu więc nie ma możliwości otrzymania kartki pocztowej.

Na adres email tez nie mogę otrzymać potwierdzenia ponieważ jest wpisany nieznany mi adres email. W jaki więc sposób moge zweryfikowac firmę?

 

Odpowiedź eksperta 1verified_user

weryfikacja

Najlepszy Współtwórca

Zgodnie z wytycznymi: https://support.google.com/business/answer/3038177?hl=pl musisz mieć jakiś fizyczny pod którym działasz, gdzie można zastać pracowników, w określonych godzinach. Jeśli spełniasz wytyczne to idż do urzędu pocztowego na Twoim terenie i ustal jak mają być adresowane do Ciebie przesyłki (nie może to być skrzynka pocztowa).

 

Pozdrawiam,

Jacek

weryfikacja

Nowicjusz ✭

ok zgadza się i mam taki adres ale nie mogę go wprowadzić pod weryfikację ponieważ "firma" nie jest przypisana do mnie a adres meilowy tez jest krzak.

weryfikacja

Magister ✭

Cześć,

 

Weryfikacja listowna jest standardową opcją, jeżeli pojawiają Ci się inne możliwości jak telefon/e-mail, jednak te dane są nieaktualne lub niewłaściwe to trzeba przejść przez weryfikację za pomocą kartki z kodem weryfikacyjnym. Jeżeli kod nie dotrze do Ciebie w wyznaczonym terminie to skontaktuj się z supportem Google Moja Firma z prośbą o pomoc w weryfikacji, ponieważ kartka nie doszła. Więcej na temat weryfikacji poniżej:

 

- https://support.google.com/business/answer/7107242?hl=pl

 

Napisałeś też, że firma nie jest przypisana do Ciebie co mam przez to rozumieć? została zweryfikowana przez kogoś innego i chciałbyś uzyskać do niej dostęp?? Jeżeli tak to postępuj zgodnie z wskazówkami opisanymi poniżej:

 

- https://support.google.com/business/answer/4566671?hl=pl 

 

Pozdrawiam.