Obecnie 362 forumowiczów jest online
Obecnie 362 forumowiczów jest online
Dowiedz się, jak zweryfikować swoją firmę.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

wasza nieudolność to chyba najlepszy temat

Nowicjusz ✭ ✭

Z czym macie taki wielki problem????????

Od miesiąca chce umieścić swoje solarium w google

To jest moje pytanie z czym tak długo się pirdo...cie?????

Czekam na odpowiedź.

Solarium Ergoline w Zawierciu ulica Emila Zegadłowicza 1 pierwsze piętro, kolor kafelek w sraczu też wam podać dla ułatwienia???

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Najlepszy Współtwórca

Panie Janie miło nam Pana ugościć w naszych progach, ale nie uświadczy Pan tutaj pracowników Google, a inni użytkownicy raczej nie będą się z Panem dzilili kolorem Swojej glazury.

Proszę zadać konkretne pytanie, to postaramy się pomóc.

Czy zapoznał się Pan z zasadami dodania wizytówki do Google Moja Firma? Najczęstrzym powodem problemów jakie Pan opisuje jest po prostu błędnie dodana wizytówka.

Kolejne pytanie, to czy w ogóle zweryfikował Pan wizytówkę? Pocztówką powinien przyjść do Pana 4 cyferkowy kod, który należy wpisać po ponownym zalogowaniu do Google Moja Firma.

Dominik Myślak

Najlepszy Współtwórca

Panie Janie zgłosiłem Pana posta do administratora - doskonale Pan wie za co.

Już napisałem Panu, że znajdzie tu Pan pomoc, ale jesteśmy takimi samymi użytkownikami jak Pan i inwektywy Panu tu nie pomogą.

Prośbę o otrzymanie kartki może Pan ponowić.

Jeśli to nie pomoże, to może Pan skontaktować się telefonicznie z supportem. Osobiście kontaktuje się dzwoniąc na infolinię AdWords i wybierając konkretne tematy, które proponuje miły głos w słuchawce.

Proszę zadać konkretne pytanie, to postaramy się pomóc. Zapewne, gdyby Pan prześledził tematy na tym forum, to znalazłbym sporo wątków podobnych do Pana problemu i rozwiązałby Pan również i Swój.

Dominik Myślak

Nowicjusz ✭ ✭

.....osłabiasz mnie człowieku

nie marnuj mojego cennego czasu takimi radami bo mi za niego nie płacisz

Nie pozdrawiam.

Najlepszy Współtwórca

Pozdrawiam również i zapraszam na forum jeśli dopadną Pana kolejne problemy. 

Z chęcią pomagamy nowicjuszom rozwiązywać ich problemy.

P.S. Proszę pamiętać, że to jednak my użytkownicy troszkę czasu poświęcamy aby pomagać takim osobom jak Pan...  nawet jeśli potrzebują tylko tu wpaść na chwilkę i się wyżalić.

Dominik Myślak