Obecnie 238 forumowiczów jest online
Obecnie 238 forumowiczów jest online
Dowiedz się, jak zweryfikować swoją firmę.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

pytanie o weryfikację

Nowicjusz ✭

Dzień dobry,

kod weryfikacyjny do weryfikacji firmy przesyłany jest na maila info@kroliczajama.pl

Dlaczego na taki adres? Posiada dwa adresy mailowe firmy ale żaden z nich nie jest tym na który kod jest wysyłany

pozdrawiam

JP

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Dot.: pytanie o weryfikację

Najlepszy Współtwórca

Witaj @Jacek P,

Google wysyła kod na taki adres mailowy jaki z całą pewnością jest powiązany z danym lokalem. Np. ten adres jest zweryfikowany w Konsoli Google dla strony www i służy do zarządzania Konsolą i jest też używany na stronie internetowej. Jeśli nie odbierasz tego adresu to użyj innej formy weryfikacji.

Pozdrawiam,

Jacek

pytanie o weryfikację

Nowicjusz ✭

ten adres nie jest powiązany w ani z lokalem ani ze stroną www - jestem właścicielem firmy i nie posiadamy takiego adresu mailowego

Dot.: pytanie o weryfikację

Najlepszy Współtwórca

No to jeśli jeden z adresów pocztowych w Twojej domenie ma funkcję catch-all włączoną to jakby masz sprawę załatwioną.

Jeśli nie masz - to ustaw tak konfigurację.

Pozdrawiam,

Jacek

pytanie o weryfikację

Nowicjusz ✭

Mam jeszcze dodatkowe pytanie - zweryfikowałem poprzez sms i teraz nie potrafię dostać się na panel gdzie wcześniej (przed weryfikacją) wchodziłem a z którego można edytować zdjęcia itp - jak to zrobić?

pytanie o weryfikację

Najlepszy Współtwórca

@Jacek P

Na komputerze wejdź na: https://business.google.com/manage/

Wybierz ikonę Widok kart (poniżej Pobierz statystyki), potem kliknij na Zarządzaj lokalizacją przy wpisie.

Pozdrawiam,

Jacek