AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 197 forumowiczów jest online
Obecnie 197 forumowiczów jest online
Dowiedz się, jak zweryfikować swoją firmę.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

nie potrafię się zalogować

Nowicjusz ✭

Dzień dobry,

nie potrafię się zalogować na swoim koncie : TROSZOK WARZECHA. Adres : ul. Akacjowa 58, 43-450 Ustroń. Firma opublikowana. Wpisywane przeze mnie hasła nie doprowadzają do zalogowania. Proszę o umożliwienie weryfikacji na podstawie np. kodu sms, bo wskazany sposób weryfikacji na podstawie kodu wysłanego na konto email : adam@troszokwarzecha.pl powoduje, że po wpisaniu kodu dostaję komunikat, że weryfikacja nie jest możliwa.

Chciałbym zmienić opis profilu działalności firmy. Proszę ewentualnie o kontakt telefoniczny.

Pozdrawiam. Adam Warzecha tel.: 604249815

nie potrafię się zalogować

Magister ✭

Witaj,

 

Trafiłeś na forum pomocy Google Moja Firma, w tym miejscu nie ma pracowników Google a jedynie użytkownicy, którzy dzielą się swoimi doświadczeniami. Kolejną kwestią jest fakt, że Twoje pytanie związane jest z Kontem Google a nie produktem Google Moja Firma.

 

Spróbuj odzyskać konto korzystając z tych pomocy:

 

- https://support.google.com/accounts/troubleshooter/2402620?hl=pl

 

Jeśli nie uda Ci się w ten sposób a chcesz odzyskać dostęp do swojej wizytówki żeby móc nią zarządzać to w takim wypadku powinieneś rozpocząć procedurę przeniesienia praw własności do wizytówki na inne konto. Wykonaj czynności opisane w poniższym artykule żeby rozpocząć taką procedurę:

 

- https://support.google.com/business/answer/4566671?hl=pl

 

Pozdrawiam.