Obecnie 248 forumowiczów jest online
Obecnie 248 forumowiczów jest online
Dowiedz się, jak zweryfikować swoją firmę.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

nie otrzymałam PIN

Nowicjusz ✭

Witam,

minął miesiąc a ja nadal nie otrzymałam na pocztę weryfikacyjnego pinu. Co mam zrobić?

Pozdrawiam

Monika Mikulska

Odpowiedź eksperta 1verified_user

nie otrzymałam PIN

Najlepszy Współtwórca

Witaj,

Upewnić się, że podane adres - ulica, numer, kod, miasto są poprawne i poprosić o kolejny PIN,

co anuluje PIN poprzedn,i gdyby do Ciebie dotarł. Jeśli drugi raz PIN nie dojdzie do 3 tygodni - daj znać tutaj.

Pozdrawiam,

Jacek

nie otrzymałam PIN

Nowicjusz ✭

witam

mam ten sam problem. Dawno dawno temu, w wizytówce firmy wicomp.pl podaliśmy numer telefonu stacjonarnego oraz niepełny adres. Teraz potrzebuję zaktualizować dane (potrzebny kod weryfikacyjny), natomiast stary tel stacjonarny został odłączony, a adres firmy jest zbyt ogólny, bo wskazuje na centrum handlowe (brak wskazanego konkretnego lokalu, w którym się mieścimy). Zgłosiłem 2 mc temu prośbę o wysyłkę kodu pocztą, ale do mnie nie dotarł (co w sumie mnie bardzo nie dziwi). I co w takiej sytuacji - potrzebuję wyedytować dane firmy?!

pozdrawiam

michal

nie otrzymałam PIN

Najlepszy Współtwórca

@wicomp_pl

Proponuję zaproponować zmianę z poziomu map. Usunąć niezweryfikowany wpis z Twojego GMF. Po akceptacji zmiany na mapach zweryfikuj się ponownie na poprawiony adres (może to jest powodem problemu z otrzymaniem PINu).

Pozdrawiam,

Jacek

nie otrzymałam PIN

Profesjonalista ✭ ✭

Jesli 2 raz pin nie dojdzie to tylko zgłoszenie przez formularz kontaktowy albo przez chat z konsultantem.

Pozdrawiam serdecznie,
Rafał Dziurowicz