AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 92 forumowiczów jest online
Obecnie 92 forumowiczów jest online
Dowiedz się, jak zweryfikować swoją firmę.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

ktoś zmienia moja nazwę firmy/wizytówkę w google mapy

Nie dotyczy

witam , bardzo proszę o pomoc ktoś od około kilku tygodni regularnie zmienia /wycina z mojej nazwy ważne dla mnie słowa pomoc drogowa i  zmienia mi kategorię mojej działalności, tylko dziś dwa razy najpierw wykasowano pomoc drogowa z nazwy , potem poprawiłem i ponownie wykasował ktoś większą część nazwy i zmienił kategorię mojej działalności.

od lat jestem widoczny na mapach gogle w formie jaka miałem zapisaną , mam wzorowe opinie klientów , prowadzę pomoc drogową i to jest klucz mojej działalności .

początkowo myślałem,że to firma google w związku z tym ,że nic nie zmieniam od lat w nazwie czy godzinach pracy czy innych ustawieniach celowo to zmieniła, żebym cokolwiek zareagował i zalogował się czyniąc zmiany .

teraz mam chyba dobre wrażenie ,że ktoś to robi celowo ,żeby mnie usunąć czy żebym był niewidoczny czytaj podła konkurencja .

moja nazwa firmy w gogle od lat jest/była  taka sama, została zweryfikowana prawidłowo i wiele lat nie było z tym problemu żadnego :

AUTOBOX24 POMOC DROGOWA/samochód zastępczy Grigowicz Sławek, adres firmy tez bez zmian

ul. Traugutta 2 , 67-100 Nowa Sól

kategoria co oczywiste pomoc drogowa , 

wymazuje ktoś nazwę pomoc drogowa, zmienia kategorię !

ja to już kilaka razy poprawiałem ale ja zmieniam za chwilę ktoś znów mi to zmienia przeciw mnie . mało tego teraz moje zmiany ,które robię tuż po tym jak przyjdzie email o zmianach w wizytówce to od razu nie są zmieniane ale maja status oczekujące .

co się dzieje dlaczego obca osoba ma do tych danych dostęp , dlaczego tak się dzieje ?dlaczego pomimo, że dokonuje ponownych zmian na właściwe z prawidłowo zalogowanego konta jako właściciel ,ktoś ponownie to zmienia ?! 

jak dowiedzieć się kto to robi ?

bardzo proszę o odpowiedź . pozdrawiam

Odpowiedź eksperta 1verified_user

ktoś zmienia moja nazwę firmy/wizytówkę w google mapy

Najlepszy Współtwórca

Witaj,

Przeczytaj wytyczne dotyczące nazwy i kategorii:

https://support.google.com/business/answer/3038177?hl=pl

i upewnij się czy ich nie łamiesz.

Zastanów się też czy działasz pod adresem czy w obszarze usługowym.

Jeśli działasz zgodnie z tymi wytycznymi to kontaktuj się z pomocą w trybie drugim:

https://www.pl.advertisercommunity.com/t5/Artykuly/Potrzebujesz-Pomocy-z-Twoja-wizytowka-Google-Moja...

Pozdrawiam,

Jacek