Obecnie 163 forumowiczów jest online
Obecnie 163 forumowiczów jest online
Dowiedz się, jak zweryfikować swoją firmę.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

kod weryfikujacy

N/A
# 1
N/A

Witam otrzymałem koperte z kodem weryfikacyjnym ale w zaden sposob nie moge zweryfikowac firmy 

prosze o pomoc 

Odpowiedź eksperta 1verified_user

kod weryfikujacy

Profesjonalista ✭ ✭

Kliknij na dana lokalizacje w Panelu Google Moja Firma i kliknij "zweryfikuj" wpisz kod i gotowe.

Jeżeli jeszcze nie zamówiłeś kodu, zamów go wyszukując firmę przez wyszukiwarce i kliknij "jestes właścicielem firmy"? Kod powinien dojść w ciagu 14 dni.

Pozdrawiam serdecznie,
Rafał Dziurowicz

kod weryfikujacy

Najlepszy Współtwórca

Zakładam, że to kod zamówiony przez Ciebie dla Twojej firmy.

Jeśli zamówisz kod ponownie to poprzedni kod utraci ważność.

Nie śpiesz się więc i na razie nie rób tego, co zaproponował Ci @RafalDziurowicz - nie zamawiaj kolejnego kodu.

Wejdź na tę stronę: https://business.google.com/manage/ i zobacz czy masz tam wpis swojej firmy. Jeśli masz tam swój wpis - kliknij na ikonę Widok listy i podaj nam tutaj Stan wizytówki. Jeśli nie widzisz swojego wpisu - najprawdopodobniej nie jesteś zalogowany na to samo konto z którego zamawiałeś kod, którym zarządzasz wpisem. Zaloguj się na to konto z którego wysyłałeś prośbę i PIN, wtedy tam powinna być opcja wpisania PINu.

Pozdrawiam,

Jacek

kod weryfikujacy

Profesjonalista ✭ ✭

@Jacek N Kozioł Po raz kolejny nie czytasz dokładnie co napisałem. Słowo jeśli jest tutaj kluczowe.

Skończ być nie miły.

Pozdrawiam serdecznie,
Rafał Dziurowicz

kod weryfikujacy

N/A
# 5
N/A

witam,

Mam pytanie a jak poprosiłem o nowy kod ale następnego dnia znalazłem stary czy mogę tamto prośbę anulować aby działał stary kod.

Pozdrawiam

Marek

Dot.: kod weryfikujacy

Najlepszy Współtwórca

Marek,

Niestety nie da się tego cofnąć. Zamówienie kodu anuluje kod poprzedni.

OT

@RafalDziurowicz

Przeczytaj jeszcze raz pierwsze pytanie w wątku. Kluczowe słowa to "otrzymałem koperte z kodem weryfikacyjnym"

i swoją odpowiedź:

"Jeżeli jeszcze nie zamówiłeś kodu,"

wtedy zrozumiesz dlaczego napisałem to, co napisałem. Twoja wypowiedź mogła wprowadzić użytkownika w błąd i zachęcić do zamówienia kolejnego kodu. Wolałem go przed tym ustrzec, żeby znowu nie musiał czekać na kolejny PIN.

Proponuję po raz kolejny - zastanów się zanim coś napiszesz czy na pewno Twoja wypowiedź może zostać odczytana właściwie, a zastosowanie się do Twoich porad komuś nie zaszkodzi. Nie chodzi tutaj na forum o to, by komuś pomóc byle jak, byle szybko coś napisać. Świetnie, że starasz się pomagać ale rób to z głową.

Znowu jedziesz "ad personam"... Każda następna taka "wycieczka" będzie zgłaszana do usunięcia jako naruszająca regulamin tego forum.

Pozdrawiam,

Jacek

kod weryfikujacy

Profesjonalista ✭ ✭

@ Spróbuj, jeśli jeden raz nie wejdzie kod to nie wpisuj ponownie tylko poczekaj na 2-gi kod.

Pozdrawiam serdecznie,
Rafał Dziurowicz

kod weryfikujacy

Profesjonalista ✭ ✭

@Jacek N Kozioł Dziękuje za uwagę. Postaram się.

a Ciebie proszę też postaraj się być milszym.

Dziękuje

Rafał

Pozdrawiam serdecznie,
Rafał Dziurowicz