Obecnie 205 forumowiczów jest online
Obecnie 205 forumowiczów jest online
Dowiedz się, jak zweryfikować swoją firmę.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

kod weryfikacyjny

Nowicjusz ✭

Screenshot 1-2017-9-25 Pokaż swoją firmę w Google.pngScreenshot 2-2017-9-25 Zweryfikuj swoją firmę.pngWitam,

Otrzymałem kod weryfikacyjny, ale za każdym razem jak chciałem przeprowadzić weryfikację miałem tylko możliwość wysłania o nowy kod. Czego nie zrobiłem.  Mam trzy wizytówki na jednym koncie, dwie firmy pod jednym adresem w innych miejscach na mapie. Jestem pytany o weryfikację pierwszej firmy.

Moja gł. wizytówka to Kormoran-Niesulice, Niesulice 17E, 66-213 Skąpe. Druga wizytówka do zweryfikowania kodem to Centrum Żeglarstwa i windsurfingu Kormoran. Chcę pokazać w mapach również centrum żeglarstwa, które jest pod tym samym adresem w innym miejscu (patrz screen 1 i 2). Przypisane w jednym koncie.

Pozdrawiam

Marek Roszczuk

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: OW Kormoran N
wrzesień

kod weryfikacyjny

Student ✭ ✭ ✭

W takim razie pytanie czy w momencie gdy zamówiłeś poprzedni kod dokonywałeś jakichś edycji na wizytówce ?? Jeżeli tak to właśnie dlatego Google może prosić o ponowną weryfikację mimo to, że wcześniej zamówiony kod już dostałeś. 

W Centrum Pomocy Google Moja Firma jest taka informacja w artykule o weryfikacji i tutaj cytuję: "W tym czasie nie zmieniaj nazwy firmy, adresu ani kategorii" jeżeli wprowadziłeś zmiany, w którychś z tych pól to może być powodem, że teraz ponownie musisz zamówić kod do weryfikacji.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wszystkie odpowiedzi

kod weryfikacyjny

Student ✭ ✭ ✭

Cześć,

Sytuacja wygląda w ten sposób, że gdy podałeś dane dot. Centrum Żeglarstwa i windsurfingu Kormoran i informacje te są podobne jak na zweryfikowanej przez Ciebie wizytówce: " Kormoran-Niesulice" to Google myśli, że chcesz zweryfikować tą firmę, która już istnieje na Mapach i jest przez Ciebie zweryfikowana dlatego pyta Cię "czy to jest Twoja Firma" jak klikniesz w tę opcję, że tak to będziesz prosił o zweryfikowanie już istniejącej wizytówki.

Dlatego kliknij opcję poniżej, "To nie jest Twoja Firma?", w ten sposób powinieneś przejść do weryfikacji Centrum Żeglarstwa czyli tej drugiej wizytówki, którą chcesz opublikować.

Jeżeli chodzi o weryfikację zawsze jak dodajesz nową wizytówkę firmy to musisz przejść przez proces jej weryfikacji.

Powodzenia !

kod weryfikacyjny

Nowicjusz ✭

..."Dlatego kliknij opcję poniżej, "To nie jest Twoja Firma?", w ten sposób powinieneś przejść do weryfikacji Centrum Żeglarstwa czyli tej drugiej wizytówki, którą chcesz opublikować."

Właśnie robiętak jak podajesz, ale system prosi o wysłanie poczty po kolejną wizytówkę, tak jak podałem w screenie nr 2. Wybieram z menu i tez nie ma weryfikuj kod?

kod weryfikacyjny

Student ✭ ✭ ✭

Z tego co widzę na drugim zdjęciu jest opcja "wyślij pocztą" klikałeś w nią co dalej Ci się pokazało ?

Jak wspomniałem jak dodałeś kolejną lokalizację firmy musisz ją zweryfikować tak jak robiłeś to
z innymi wizytówkami.

kod weryfikacyjny

Nowicjusz ✭
Po kliknięciu...Wyświetla się taki komunikat:
"Kartka pocztowa z kodem weryfikacyjnym powinna dotrzeć do Ciebie w ciągu 1-2 tygodni. Nie przegap jej.
 Centrum Zeglarstwa i Windsurfingu KORMORAN

Niesulice 17
66-213 Skąpe
Polska

Ważne dokumenty w załączeniu.
"

Ja już mam kod z tego adresu i nie mogę aktywować. Szukam jak to przebrnąć z tym kodem, ale nie pamiętam jak robiłem poprzednio ponad rok temu,a były to inne adresy i może poszło łatwiej dla systemu?
Przeciez nie ma sensu zakładać innego konta. Może zadzwonić do centrum?
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: OW Kormoran N
wrzesień

kod weryfikacyjny

Student ✭ ✭ ✭

W takim razie pytanie czy w momencie gdy zamówiłeś poprzedni kod dokonywałeś jakichś edycji na wizytówce ?? Jeżeli tak to właśnie dlatego Google może prosić o ponowną weryfikację mimo to, że wcześniej zamówiony kod już dostałeś. 

W Centrum Pomocy Google Moja Firma jest taka informacja w artykule o weryfikacji i tutaj cytuję: "W tym czasie nie zmieniaj nazwy firmy, adresu ani kategorii" jeżeli wprowadziłeś zmiany, w którychś z tych pól to może być powodem, że teraz ponownie musisz zamówić kod do weryfikacji.

kod weryfikacyjny

Nowicjusz ✭

I tu mnie Pan Ma...nie jestem pewien, ale coś chyba zmieniłem. Temat rozwiązany, wysyłam ponownie prośbę o kod.

Pozdrawiam

kod weryfikacyjny

Nowicjusz ✭

Już wiem, zmieniałem stronę w treści www. biznes. i możliwe ,że to jest powód?

kod weryfikacyjny

Student ✭ ✭ ✭

Może to być przyczyną, generalnie jak zamówi się kod to lepiej poczekać i jakieś zmiany wprowadzić po weryfikacji. 

Tak zresztą napisali w Centrum Pomocy, żeby nie edytować dlatego zapewne to jest przyczyną, że Google prosił Cie jeszcze raz o weryfikację.

Pozdrawiam Emotikon: Szczęśliwy