AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 328 forumowiczów jest online
Obecnie 328 forumowiczów jest online
Dowiedz się, jak zweryfikować swoją firmę.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

kod weryfikacyjny

Nowicjusz ✭

Dzień dobry.

Nasza firma przeszła zmiany zmiany i  dane na wizytówce są nieaktualne. Zmieniła się nazwa firmy, adres e-mail, pozostał właściwie adres. Chcemy oczywiście ją uaktualnić.  Zgłosiliśmy prawo do jej własności i otrzymaliśmy kod weryfikacyjny z nr Pin. Jestem teraz na koncie i szukam miejsca, gdzie mogę wpisać otrzymany pin.  Na stronie głównej, mam odnośnik do weryfikacji, ale on odsyła mnie do wyboru sposobu weryfikacji: tel. email i kartka. Ja natomiast już ten pin uzyskałam, otrzymałam kartkę na adres firmowy. I tu mój problem, gdzie go wpisać. Być może błaha sprawa, a może nie dopełniłam jakiś formalności? Bardzo proszę o podpowiedź. Pozdrawiam.

Odpowiedź eksperta 1verified_user

kod weryfikacyjny

Student ✭ ✭ ✭

Kod weryfikacyjny ma określony czas obowiązywania. Jeśli nie widzisz na koncie możliwości wpisania kodu (czerwona ramka w nagłówku po wejściu do Moja Firma Google) to są dwie możliwości:

1) jesteś zalogowany na inne konto Emotikon: Szczęśliwy

2) kod stracił ważność (z tego co pamięta 30 dni od momentu wygenerowania)

Musisz wtedy wygenerować jeszcze raz kod i czekać na kartkę

kod weryfikacyjny

Najlepszy Współtwórca

Jeśli otrzymany PIN jest do nowego adresu i nie ma gdzie go wpisać to znaczy, że jest jakiś błąd.

Skontaktuj się z pomocą Google Moja Firma (zaloguj się ,w bocznym panelu -> Pomoc, potem pod Kontakt).

Pozdrawiam,

Jacek