Obecnie 144 forumowiczów jest online
Obecnie 144 forumowiczów jest online
Dowiedz się, jak zweryfikować swoją firmę.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

kod aktywacyjny

Nowicjusz ✭

Pati Solarium Arkadiusz Perzyna  02-665 Warszawa  al. Wilanowska 361 lok M7 , Dlaczego do tej pory nie otrzymałem kodu weryfikacyjnego

Odpowiedź eksperta 1verified_user

kod aktywacyjny

Magister ✭

Cześć,

Trafiłeś na forum pomocy gdzie tak naprawdę pracownicy Google nie odpowiadają na pytania, dlatego też ciężko będzie odpowiedzieć na co jest dokładną przyczyną, że nie otrzymałeś listu. Generalnie jak zamówisz kod to jest on dostarczany przez pocztę Polską i tak naprawdę na tym etapie wszystko jest uzależnione od niej.

Jeżeli natomiast upłynął termin, w którym powinieneś otrzymać kod, możesz zamówić nowy lub skontaktuj się z działem wsparcia Google Moja Firma z informacją, że nie dostałeś listu z kodem.

Pozdrawiam !

kod aktywacyjny

Najlepszy Współtwórca

Arek,

Jeśli do 3 tygodni od zamówienia nie otrzymałeś PINu. Sprawdź poprawność adresu i zamów PIN drugi raz. Jeśli za drugim razem nie otrzymasz PInu wtedy kontaktuj się z pomocą.

Pozdrawiam,

Jacek

kod aktywacyjny

Nowicjusz ✭

OK dziękuję

kod aktywacyjny

Magister ✭

A dlaczego nie może skontaktować się, gdy za pierwszym razem kod nie dotrze w wyznaczonym terminie?? W Centrum Pomocy po kliknięciu w zakładkę "rozwiąż problem" i wybraniu opcji: "prośba o pocztówkę wysłana ponad 14 dni temu?" pojawia się następująca informacja:

• Kartka pocztowa powinna dotrzeć w ciągu 14 dni. Jeśli nie otrzymasz jej w tym czasie, skontaktuj się z nami.

kod aktywacyjny

Najlepszy Współtwórca

@mateusz

Dotychczas pomoc wielokrotnie prosiła (m.in. w bezpośrednich rozmowach telefonicznych),
by takie zgłoszenie prośby o PIN było dwukrotne.

Do tego jeszcze 3 miesiące temu kartki szły nawet do 3-4 tygodni. Teraz coś przyśpieszyło

(kraj nadawania kartek się chyba zmienił).

Pozdrawiam,

Jacek