Obecnie 211 forumowiczów jest online
Obecnie 211 forumowiczów jest online
Dowiedz się, jak zweryfikować swoją firmę.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

kod PIN

Nowicjusz ✭ ✭

Witam,

aby zweryfikować swoją firmę potrzebny jest kod PIN, który zostaje wysłany albo na e-mail albo na adres firmy. Na początku wybrałam opcję z wysyłką mailową, niestety pojawia się tam e-mail, którego nie wiem jak odczytać info@zdrowiejzpasja.pl . Firmę rejestrowałam na gmail.com. Na adres firmy kod ten ma dojść dopiero do 15 dni a zależy mi na czasie. W jaki inny sposób jest możliwość otrzymania szybciej danego kodu PIN? Z góry dziękuję za wiadomość.

Pozdrawiam,

Wnęk Katarzyna

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Katarzyna W
sierpień

kod PIN

Student ✭

Jeśli system nie oferuje inne sposoby, konieczne jest, aby poprosić o kod pocztowy  @Katarzyna W

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wszystkie odpowiedzi

kod PIN

Student ✭

@Katarzyna W

Weryfikacja adresu e-mail nie jest dostępna dla wszystkich firm. Jeśli nie widzisz tej opcji, gdy próbujesz zweryfikować firmę, spróbuj użyć innej metody weryfikacji.

W przypadku niektórych wizytówek firm możliwe jest otrzymanie kodu weryfikacyjnego przez telefon. Jeśli dotyczy to Twojej firmy, po zgłoszeniu prośby o weryfikację zobaczysz opcję Zweryfikuj przez telefon. Jeśli nie widzisz tej opcji, poproś o weryfikację wizytówki przy użyciu kartki pocztowej, wykonując powyższe kroki.

kod PIN

Nowicjusz ✭ ✭

O kartce właśnie pisałam ale jest napisane że przyjdzie ona do 15 dni  dlatego zapytałam czy jest inna forma otrzymania kodu pini oprócz kartki i maila który nawet nie mam pojęcia skąd wzięli bo takiego nie posiadam 

Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Katarzyna W
sierpień

kod PIN

Student ✭

Jeśli system nie oferuje inne sposoby, konieczne jest, aby poprosić o kod pocztowy  @Katarzyna W

kod PIN

Nowicjusz ✭ ✭

Ok, dziękuję za informację