Obecnie 137 forumowiczów jest online
Obecnie 137 forumowiczów jest online
Dowiedz się, jak zweryfikować swoją firmę.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

edycja istniejącej wizytówki

Nowicjusz ✭

dzień dobry,

przez rok konto mojej firmy na google+ prowadziła agencja, zrezygnowałam z jej usług i chciałabym dokonać zmian w wizytówce i zdjęciach profilowych, uprzejmie proszę o wskazówki jak to wykonać? Zdjęcie profilowe zmieniałam już co najmniej 2 razy, a nadal widzę stare zdjęcie, wstawione przez agencję.

pozdrawiam

Agnieszka Buczyńska

[ Edytowane ]
Nowicjusz ✭ ✭ ✭

Na początku musisz udowodnić, że wizytówka w Google należy do Ciebie. Polega to na tym, że na podany w wizytówce adres Google wysyła kod, który następnie wpisujesz na podany w liście adres strony www. Wtedy masz pełen dostęp do edycji wizytówki.

Informację, jak zgłosić prośbę o wysłanie kodu znajdziesz tutaj: https://support.google.com/business/answer/2911778?hl=pl

Profesjonalista ✭ ✭

Google samo wybiera zdjęcia które według niego są najlepsze jakościowo, w związku z tym możesz regularnie dodawać nowe zdjęcia, dzięki temu rating Twojej strony pójdzie w górę, a zdjęcia będą rotowały między sobą, @Adam S Jeśli wizytówka była zweryfikowana przez Agencje to albo agencja Ci ją przekaże albo musisz uruchomić procedurę przejęcia wizytówki, zadzwoń do agencji żeby Ci dali dostęp do wizytówki.

@Woj A Masz dostęp do wizytówki?

Pozdrawiam serdecznie,
Rafał Dziurowicz