Obecnie 257 forumowiczów jest online
Obecnie 257 forumowiczów jest online
Dowiedz się, jak zweryfikować swoją firmę.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

co to jest URL of your official Google page

Nowicjusz ✭

chce zmienić adred formy na aktualny i nie mogę tego zrobić. Jestem prezesem firmy. firma zmieniła adres i przy zmianie pojawia się takie coś. nie mamy stony www

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Profesjonalista ✭ ✭

Czy możesz wysłać linka?

lub zdjęcie tego komunikatu?

Pozdrawiam serdecznie,
Rafał Dziurowicz

Nowicjusz ✭

Please enter the correct URL of your official Google+ page and submit your page for review. We’ll review your page and if it complies with our policies, we’ll lift the suspension.

Profesjonalista ✭ ✭

Dodane było przez Google Moja Firma? Możesz dać link do wizytówki?

Pozdrawiam serdecznie,
Rafał Dziurowicz

Nowicjusz ✭

firma nazywa sie Centroservice Sp z.o.o. miała kiedyś adres w Gdyni ale teraz jest już Warszawa

Profesjonalista ✭ ✭

Podaj nowy adres. W ramach wyjątku bezpłatnie przeniosę Ci tą wizytówkę :-), następnie zrób weryfikacje aby w przyszłości móc samemu edytować adres, www i inne.

Natomiast bez strony www, wizytówka Google będzie mało widoczna w sieci.

Pozdrawiam serdecznie,
Rafał Dziurowicz

Nowicjusz ✭

Centroservice Sp z.o.o

02-180 Warszawa

Al. Krakowska 129

b dziękuje bo meczę się z tym od 3 miesięcy. mamy stronę www.weekendnawodzie.com.pl - aktywna tz z treścią i www.centroservice.pl ale tylko wizytówka

Najlepszy Współtwórca

Jeśli wizytówka jest niezweryfikowana to nie powinno się przenosić jej na taką odległość tylko powinno się zamknąć wizytówkę w jednym miejscu i utworzyć inną, w nowym. Potem z tego powodu może być mnóstwo zamieszania na mapach, w tym z nawigacją. Pomagałem odkręcać takie sytuacje i potrafiło to trwać parę miesięcy.

Pozdrawiam,

Jacek

Najlepszy Współtwórca

Inna rzecz - na stronie internetowej nie można potwierdzić tego adresu.

Proszę popraw adres na stronie.

Pozdrawiam,

Jacek

Profesjonalista ✭ ✭

Widoczność wizytówki Google zależy m.in od widoczności strony www ogólnie w internecie. W związku z tym warto nad tym pracować. Złożyłem wniosek o przeniesienie lokalizacji na mapach, w ciagu najbliższych dni powinna zostać przeniesiona. Jeśli nie zostanie przeniesiona zamkniemy stara wizytówkę i otworzymy nową która zweryfikujesz. Jeżeli nie zostanie zgłoś się do mnie albo na priv, albo napisz na forum.

Pozdrawiam serdecznie,
Rafał Dziurowicz

Nowicjusz ✭

a jak mam to zrobić ? nie mam o tym bladego pojecia. jaki adres poprawić ? www? i na jakiej stronie ?

Nowicjusz ✭

to b dziękuje. mam nadzieję ze się uda bo to było zadanie dla mnie karkołomne.

Profesjonalista ✭ ✭

@Jacek N Kozioł chodziło o adres na twojej stronie www, aby zmienić na ten co podałeś tutaj. W innym wypadku zmiana która prowadziłem na wizytówce moze zostać niezaakceptowana przez Google, skontaktuj się z swoim webmasterem lub osoba która robiła dla Ciebie stronę www i niech wprowadzi zmiany. Jak nie dasz rady to odezwij się.

Pozdrawiam serdecznie,
Rafał Dziurowicz