Obecnie 333 forumowiczów jest online
Obecnie 333 forumowiczów jest online
Dowiedz się, jak zweryfikować swoją firmę.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

brak listu

Nowicjusz ✭

Czekam już miesiąc i nie otrzymałem jeszcze listu weryfikacyjnego. Czy jest możliwość ponownej wysyłki lub weryfikacji jakaś inną drogą?

Odpowiedź eksperta 2verified_user

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Michał T
listopada 2016

brak listu

Najlepszy Współtwórca

Poproś drugi raz o przesłanie kartki z pinem - upewnij się, że podałeś poprawny adres firmy (realny adres, który istnieje).

Dominik Myślak

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wszystkie odpowiedzi
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Michał T
listopada 2016

brak listu

Najlepszy Współtwórca

Poproś drugi raz o przesłanie kartki z pinem - upewnij się, że podałeś poprawny adres firmy (realny adres, który istnieje).

Dominik Myślak

brak listu

Nowicjusz ✭

Ja juz 3 razy prosilam o wyslanie kartki w kodem i po dzis dzien nie przyszla zadna a mina juz ponad miesiac od prosby o pierwszą... co wiecej rozmawialam z listonoszem ktory przynosi poczte do firmy i powiedzial mi, ze zadnej kartki z google nie bylo w naszej poczcie. prosze o pomoc z weryfikacja firmy.

brak listu

Student ✭ ✭ ✭

Podaj dane firmy z dresem którą zgłosiłas

Tomasz Wydra miłośnik SEO i porządków z firmami na mapach Google

brak listu

Nowicjusz ✭

Mam nadzieję, że w moim przypadku ta sytuacja się nie powtórzy i kartka w końcu dojdzie

brak listu

Najlepszy Współtwórca

Jeśli kartki do Was nie dojdą już drugi raz po upływie 15 dni od zamówienia to zalogujcie się do Google Moja Firma na to konto, na którym robiliście weryfikację. Wejdźcie na stronę: https://support.google.com/business/ Kliknijcie "Nadal Potrzebujesz pomocy", Wybierzcie Weryfikacja -> Prośba o pocztówkę wysłana ponad 14 dni temu

Kliknijcie na Dowiedz się, jak poprosić o nową kartkę pocztową z kodem weryfikacyjnym

Na wyświetlonej stronie pojawi się na dole Potrzebujesz pomocy? i dostępne formy kontaktu z pracownikiem Google. Proponuję zrobić to w dzień roboczy w godzinach 9-17 to może być dostępny nawet telefon. Trzeba i tak wypełnić potem krótki formularz, ale zwykle ktoś szybko oddzwania i można wszystko szybko wyjaśnić. Ewentualnie można poprosić o maila, wypełnić formularz i do 1-2 dni roboczych ktoś powinien Wam odpisać i pomóc w weryfikacji.

Pozdrawiam,

Jacek

brak listu

Profesjonalista ✭ ✭

Mi ostatnio tak pomogli że odpisali że nie mogą zweryfikować wizytówki i tyle więc z tym też rożnie bywa, a kod nie przyszedł w najlepsze i często tak się zdarza.

PS: od czego zależy możliwość weryfikacji przez GSC? To moim zdaniem dużo szybsze rozwiązanie ale dostępne tylko dla wybranych firm. Od czego zależy możliwość weryfikacji innymi metodami?

Pozdrawiam serdecznie,
Rafał Dziurowicz

brak listu

Najlepszy Współtwórca

Od algorytmów. To tak w skrócie Emotikon: Mrugający

Pozdrawiam,

Jacek