AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 152 forumowiczów jest online
Obecnie 152 forumowiczów jest online
Dowiedz się, jak zweryfikować swoją firmę.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

błedny adres wysyłki

[ Edytowane ]
Nowicjusz ✭

dzień dobry 

próbuje wysłać prośbę o weryfikacji firmy(kod pin) jednakże do wysyłki podpowiada sie stary adres biura . jak moge zmienić adres wysyłki kodu na siedzibe firmy?

Pozdrawiam 

błedny adres wysyłki

Magister ✭

Witam,

Zapewne gdy tworzyłeś wizytówkę Google rozpoznał, że informacje podane przez Ciebie są podobne do tych, które istnieją już na wizytówce pod starym adresem i Ty potwierdziłeś, że ta firma należy do Ciebie dlatego podstawiają się stare dane podczas próby weryfikacji. Poniżej napiszę Ci co zrobić, aby poprawnie stworzyć wizytówkę tak abyś mógł zamówić kod na właściwy adres.

Oto kroki:

- zaloguj się do Google Moja Firma i przejdź do tworzenia wizytówki klikając w opcję "dodaj lokalizację"

- pojawi się mapa i po lewej stronie panel, w którym będziesz mógł podać dane firmy. Podczas wpisywania nazwy firmy Google może podpowiadać istniejącą już starą lokalizację na Mapach zignoruj tę podpowiedź klikając gdzieś obok. W ten sposób pozostałe pola zostaną puste i będziesz mógł je uzupełnić o właściwe dane

- Gdy wykonasz powyższą czynność i uzupełnisz dane nowej lokalizacji kliknij dalej i potwierdź, że jesteś upoważniony do zarządzania firmą

- W kolejnym etapie Google może ponownie podpowiedzieć, że wprowadzone przez Ciebie dane są podobne do tych istniejących na Mapach i zapyta "Czy to Twoja Firma?" pokazując przy tym starą lokalizację i na tym etapie wybierz opcję pod spodem okna z pytaniem: "To nie jest Twoja Firma? Chcę pozostawić podane przeze mnie informacje" i przejdź do weryfikacji. W ten sposób będziesz mógł zamówić kod na właściwy adres.

Powodzenia!

błedny adres wysyłki

Nowicjusz ✭

zrobiłem juz to wszystko wczesniej i chyba kliknałem ze " jest to moja firma" na starej lokalizacji;/ a teraz nie moge i nie wiem jakto zmienic. 

błedny adres wysyłki

Nowicjusz ✭

dzieki zrobiłem wszystko od nowa chyba sie udało . dzieki wielkie za pomoc!