Obecnie 295 forumowiczów jest online
Obecnie 295 forumowiczów jest online
Dowiedz się, jak zweryfikować swoją firmę.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Zweryfikowana lokalizacja vs automatycznie zaciągane wpisy np z yelp

Nowicjusz ✭

Witam,
problem jest następujący: firma posiada zweryfikowaną wizytówkę wszystko cacy śmigało od paru lat - wizytówka wyświetlała się po wpisaniu nazwy firmy czy jednej z działalności prowadzonych przez firmę, była również "spięta" z FB tzn pokazywała oceny z tego portalu oraz ilość głosujących. W pewnym momencie pojawił się wpis niezweryfikowany zaciągnięty automatycznie z jakiegoś katalogu firm z przesuniętym znacznikiem o parę metrów. Najpierw przepięły się oceny z FB na tamten wpis, a teraz już nawet wyświetla się ta wizytówka zamiast zweryfikowanej po wpisaniu nazwy firmy. Wizytówka zawiera złe informacje branżowe nie ma ocen klientów z google itd. Została zgłoszona z paru kont do usunięcia już jakiś czas temu jako duplikat ale echo. Co mogę zrobić z tą sytuacją albo proszę o kontakt osobę zajmującą się nadzorem map/wpisów firmowych na śląsku w celu wyjaśnienia tej sytuacji. Notabene troszkę smutne jest to, że niezweryfikowany wpis potrafi mieć większy priorytet niż zweryfikowany i go zastąpić.

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Zweryfikowana lokalizacja vs automatycznie zaciągane wpisy np z yelp

Najlepszy Współtwórca

Witaj,

To jest forum użytkowników, gdzie pomagamy jedni drugim.

Kontaktuj się bezpośrednio z pomocą: https://www.pl.advertisercommunity.com/t5/Artykuly/Potrzebujesz-Pomocy-z-Twoja-wizytowka-Google-Moja...

Pozdrawiam,

Jacek