AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 260 forumowiczów jest online
Obecnie 260 forumowiczów jest online
Dowiedz się, jak zweryfikować swoją firmę.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Zmiana adresu po wysłaniu prośby o kod weryfikacyjny

[ Edytowane ]
Nowicjusz ✭

Cześć,

W dniu 04.05. założyłem w Google Moja Firma wizytówkę. Niestety, kilka dni później zorientowałem się, że w danych adresowych podałem zły kod pocztowy. W dniu 08.05. w zakładce Informacje zmieniłem kod pocztowy na poprawny, następnie chciałem jeszcze raz wysłać prośbę o przesłanie kodu weryfikacyjnego jednak napotkałem w tym miejscu na problem. Klikając w zakładkę Zweryfikuj lokalizację przechodzę do poniższego widoku:

Przechwytywanie.PNG

Na widoku powyżej widniej błędny kod pocztowy. Wybieram Zmień metodę i przechodzę do widoku w którym wybieram sposób otrzymania kodu weryfikacyjnego:

Przechwytywanie2.PNG

W tym miejscu wyświetla się prawidłowy kod pocztowy. Uzupełniam nazwę kontaktu i klikam Wyślij pocztą - w efekcie przechodzę do widoku na pierwszym zdjęciu, w którym nadal widnieje błędny kod pocztowy. Próbuję innego sposobu - klikam Wyślij ponownie i przechodzę do widoku w którym muszę potwierdzić adres pocztowy. Nie przechodzę dalej gdyż kod pocztowy w tym miejscu jest również błędny.

Wchodząc w zakładkę Zarządzaj lokalizacjami wyświetla się lista lokalizacji (w moim przypadku z jedną pozycją). Kod pocztowy w tym miejscu jest poprawny. Stan: "Oczekuje na weryfikację".

Jak mam to rozumieć? Sugerując się widokiem w zakładce Zarządzaj lokalizacjami kod weryfikacyjny powinien przyjść na poprawny adres pocztowy, jednak gdy wchodzę w zakładkę Zweryfikuj lokalizację widzę informację, że kod został wysłany na błędny adres (pierwsze zdjęcie). Czy prawidłowym rozwiązaniem będzie jeśli w zakładce Zarządzaj lokalizacjami usunę obecną lokalizację (pomimo tego, że jest poprawna) i dodam ją jeszcze raz (rozumiem przez to, że po dodaniu nowej lokalizacji będę miał jeszcze raz możliwość wysłania prośby o kod weryfikacyjny)?

Z góry dziękuję za pomoc!