AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 197 forumowiczów jest online
Obecnie 197 forumowiczów jest online
Dowiedz się, jak zweryfikować swoją firmę.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Zmiana adresu korespondencyjnego

Nie dotyczy

Witam,

Zarejestrowałem swoją firmę w Państwa serwisie proszę o przesłanie kodu weryfikacyjnego na adres korespondencyjny a zarazem adres pod którym firma moja jest zarejestrowana:

Fatic Bogdan Drabik

ul. Uprawna 24

02-967 Warszawa

Pod adresem gdzie mamy biuro i magazyn (ul. Postępu 3/5; 02-9-676 Warszawa) systematycznie reklamujemy niedostarczanie korespondencji przez Pocztę Polską dlatego wszelką korespondencję prosimy przesyłać na adres rejestracyjny mojej firmy

Z poważaniem

Bogdan Drabik

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Najlepszy Współtwórca

Witaj,

Weryfikacja listowa służy właśnie weryfikacji lokalizacji pod którą firma DZIAŁA i gdzie można zastać jej pracowników.

Nie jest możliwe zamówienie PINu pod inny adres niż dodany na Mapach.

Inaczej można by rejestrować firmy w dowolnym miejscu, wprowadzając ludzi w błąd.

Skoro poczta nie potrafi dotrzeć do Was pod wskazany adres to jak mają to zrobić klienci?

Proponuję porozmawiać z listonoszem albo urzędem pocztowym na Wasz rejon.

Poczytaj wytyczne: https://support.google.com/business/answer/3038177?hl=pl

Pozdrawiam,

Jacek

Profesjonalista ✭ ✭

Panie Bogdanie.

Niestety Google jeszcze nie przewidział takiej możliwości.

cóż mogę powiedziec, zgodnie z procedura zamówić 2 kod jak 1 nie dotarł, jak 2 po 2 tygodniach nie dojdzie to dzwonić do zespołu Google Moja Firma

Pozdrawiam serdecznie,
Rafał Dziurowicz

Nie dotyczy

Dziękuję za odkrywczą odpowiedź.

Pod tym adresem działamy siódmy rok i 50-60% korespondencji pod ten adres nie docierało. A klienci wysyłający korespondencję poleconą otrzymywali zwrot z dopiskiem "adres niepełny" co nie jest prawdą.

kilkakrotne oficjalne reklamacje na poczcie nie przyniosły rezultatu, przestaliśmy zatem walczyć ze starą skostniałą instytucją poczty i przekierowaliśmy całą korespondencję na adres rejestracyjny firmy gdzie poczta działa właściwie.

Zatem jeśli pod adresem naszego biura i magazynu nie uda się odebrać korespondencji nie będę się prezentował w Państwa serwisie z powodu niemożności innej weryfikacji.

pozdrawiam

Bogdan Drabik

Najlepszy Współtwórca

Bodgan,

To nie jest "nasz" serwis. To serwis Google. Takie sobie Google przyjęło zasady, żeby ktoś im map nie psuł i np. nie dodawał wpisów w centrum miasta, z najlepszym adresem, a potem weryfikował na inny adres. Zasady są dość logiczne z punktu widzenia Google i chronią one przed spamowaniem Map. Rafał opisał Ci wyjście z tej sytuacji - zamów kod, odczekaj. Jak nie dojdzie - zamów drugi raz. Jak znowu nie dojdzie - skontaktuj się z pomocą Google.

Pozdrawiam,

Jacek

Nie dotyczy

Proszę zatem o przesłanie kodu na podany przeze mnie adres ale dowolną inną firmą np inpost lub inna kurierska, wszyscy oni potrafią dostarczyć przesyłkę na mój adres a poczta polska nie.

Pozdrawiam

Bogdan Drabik

Najlepszy Współtwórca

Bogdan,

1. Przeczytaj ze zrozumieniem co Ci napisaliśmy z Rafalem.

2. My nie pracujemy w Google.

3. Proces wysyłki kodów jest zautomatyzowany. Nie da się przesłać kodu specjalnie dla Ciebie inaczej.

Pozdrawiam,

Jacek