AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 161 forumowiczów jest online
Obecnie 161 forumowiczów jest online
Dowiedz się, jak zweryfikować swoją firmę.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Złe wyszukiwanie adresu siedziby

Nowicjusz ✭

Chciałem dokończyć proces weryfikacji mojej firmy. Niestety jest to niemożliwe ponieważ za każdym razem mapy wyszukują ją pod złym adresem. Siedziba mojej firmy to ul. Północna 9b w Jaworznie, natomiast mapa za każdym razem wskazuje jako siedzibę cmentarz komunalny (należący czy tez obsługiwany przez moją firmę) w Jaworznie przy ul. Wilkoszyn. I to pomimo podania pełnego adresu siedziby przy ul. Północnej w trakcie tworzenia profilu mojej firmy.

Ktoś wcześniej wprowadził w mapach zmianę i nazwał cmentarz komunalny przy ul. Wilkoszyn w Jaworznie również określeniem MZNK w Jaworznie. Już kilkukrotnie  zmiany na mapach jednak nadal jak wpiszę się w wyszukiwarce MZNK, to wskazuje ona cmentarz.

Czy da się rozwiązać ten problem?

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Złe wyszukiwanie adresu siedziby

Najlepszy Współtwórca

Cześć,

Nie weryfikuj się teraz. Usuń firmę z panelu GMF jeśli jest tam niezweryfikowana. Potem zaproponuj zmianę z poziomu Map Google, jako zwykły użytkownik, a jak wszystko będzie w porządku i zmiana zostania zaakceptowana to odczekaj 3-4 dni i dopiero wtedy weryfikuj się pod prawidłowym adresem.

 

Pozdrawiam,

Jacek