Obecnie 206 forumowiczów jest online
Obecnie 206 forumowiczów jest online
Dowiedz się, jak zweryfikować swoją firmę.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Zawieszona Wizytówka

Nowicjusz ✭

Witam,

Przeczytałem kilkanaście tematów na temat zawieszania wizytówek przeczytałem regulaminy sprawdziłem kilkukrotnie moją wizytówkę i problemu nie widzę.

Jedyny co pozostaje pod znakiem zapytania to dwie firmy pod tym samym adresem dwie są utworzone do obydwóch dostałem kod ale wpisałem na razie do jednej i niestety została ona zawieszona czy problemem może być że mam utworzoną tez druga inna firmę pod tym adresem?

Nie wiem co podać by ktoś mógł zweryfikować poprawność mojej wizytówki. Prosze bardzo o pomoc w rozwiązaniu tego problemu

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Zawieszona Wizytówka

Najlepszy Współtwórca

Tak. Dwie firmy pod tym samym adresem i na tym samym koncie właściciela są problemem - przyczyną zawieszenia.

Pozdrawiam,

Jacek

Zawieszona Wizytówka

Nowicjusz ✭

Jak pobrać adres URL do Google+ bo dodałem dodatkowe konto biznesowe i tam przeniosłem jedną wizytówkę i chciałem napisać o odwieszenie tej wizytówki lecz niestety cały czas dostaje że podaje nie prawidłowy adres URL google+

Zawieszona Wizytówka

Najlepszy Współtwórca

Jeśli Google+ jest zawieszone to się nie wyświetla więc nie ma adresu url Google+ dla firmy.

Poza tym teraz wizytówka nie wymaga istnienia Google+.

Może opuść to pole formularza?

Pozdrawiam,

Jacek

Zawieszona Wizytówka

Nowicjusz ✭

Niestety ale przy tej sekcji jest gwiazdka i gdy nie wpisuje adresu Google+ to dostaje taki komunikat: Jeśli podany URL nie prowadzi do strony w Google+, której jesteś właścicielem, prośba zostanie odrzucona.

Zawieszona Wizytówka

Najlepszy Współtwórca

A jak wejdziesz na stronę Edytuj wpisu to masz tam znaczek Google+ pod Opublikowano? Jeśli tak, to może pod nim masz link do Google+?

Pozdrawiam,

Jacek

Zawieszona Wizytówka

Nowicjusz ✭

Walcze od miesiąca wysyłałem chyba z 10 formularzy i teraz problemem nie jest URL Google+ a tym razem problem jest URL strony biznesowej. Czytałem ze dużo osób ma z tym problem bo jest to jakiś bug nie wiem jak zweryfikować ponownie tą wizytówkę czy jest wstanie ktoś mi pomóc bo z nimi nie da się skontaktować co mnie zaczyna już trochę wkurzać

Zawieszona Wizytówka

Najlepszy Współtwórca

To niestety zaszłość po tym, że teraz Google Moja firma i Google+ zostały całkowicie rozdzielone, ale jeszcze jednak gdzieś te powiązania zostały Emotikon: Smutny Spróbuj się kontaktować z pomocą: https://www.pl.advertisercommunity.com/t5/Artykuly/Potrzebujesz-Pomocy-z-Twoja-wizytowka-Google-Moja...

Pozdrawiam,

Jacek