Obecnie 271 forumowiczów jest online
Obecnie 271 forumowiczów jest online
Dowiedz się, jak zweryfikować swoją firmę.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Zagubione dane właściciela wizytówki - jak sobie z tym poradzić?

Student ✭ ✭ ✭

Nie wiem czy dobrą kategorie wybrałem, ale mam nadzieję, że tak jest.

Od rana męczę się z odnalezieniem loginu i hasła do konta Google, które jest wpisane jako właściciel wizytówki. Niestety bezskutecznie. Nie pamiętam nawet jaki był adres e-mai dla przypisanego właściciela Emotikon: Szczęśliwy W GMB jest tylko pokazane imię i nazwisko - jakby to mi dużo mówiło - imię i nazwisko moje Emotikon: Szczęśliwy a konta w Google nie mogę sobie za żadne skarby przypomnieć.

Czy istnieje jakaś możliwość (np. poprzez jakiś formularz) przepisania właściciela wizytówki? Czy już jest pozamiatane i nic z tym nie można zrobić?

Będę wdzięczny za odpowiedź.

Pozdrawiam,

Łukasz

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Najlepszy Współtwórca

Hej Łukasz,

Formularz odzyskiwania konta dotyczy całego konta. Możesz próbować odzyskiwać konto wielokrotnie.

Natomiast dostęp do samej wizytówki możesz uzyskać poprzez przejście procedury:

Ktoś inny zweryfikował moją firmę: https://support.google.com/business/answer/4566671?hl=pl

Postępuj zgodnie z wytycznymi. Czytaj uważnie maile i komunikaty.

Pozdrawiam,

Jacek

Student ✭ ✭ ✭

Dzięki @Jacek N Kozioł Emotikon: Szczęśliwy

niestety, mój problem jest bardziej skomplikowany... Mam przypisany poziom managera w tej wizytówce i nie mogę nic zrobić Emotikon: Smutny Nie mam opcji wystąpienia o przeniesienie praw właściciela... A na stronach pomocy nic nie ma w tej kwestii wyjaśnione...

Pozdrawiam,

Łukasz

Najlepszy Współtwórca

Są tylko te dwie drogi. Sposobu "ktoś inny zweryfikował moją firmę" możesz spróbować z innego konta Google.

Pozdrawiam,

Jacek

Student ✭ ✭ ✭

Dzięki @Jacek N Kozioł już sobie poradziłem Emotikon: Szczęśliwy - odnalazłem e-mail, z którego założyłem wizytówkę w 2011 roku Emotikon: Bardzo szczęśliwy Trochę czasu mnie to kosztowało, ale dziękuję za pomoc Emotikon: Szczęśliwy