Obecnie 165 forumowiczów jest online
Obecnie 165 forumowiczów jest online
Dowiedz się, jak zweryfikować swoją firmę.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Żadna z trzech kartek z kodem nie dotarła

Nowicjusz ✭

Pomimo trzech prób zweryfikowania wizytówki (https://goo.gl/maps/CftUApm7hd72) żadna z zamówionych kartek pocztowych nie dotarła. Niestety system umożliwił jedynie weryfikację przy pomocy kartki pocztowej, która nie dociera pod wskazany adres. Firma działa we wskazanym miejscu, dodatkowo w wizytówce posiada także 5 opinii, które potwierdzają działalność firmy oraz zdjęcie firmy z zewnątrz z widocznym szyldem (https://goo.gl/maps/MqnfptYWih92).

Czy jest jakaś inna możliwość weryfikacji wizytówki? Proszę o pomoc. Pozdrawiam.

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Profesjonalista ✭ ✭

W tym wypadku prosze się skontaktować z pomocą Google za pomocą formularza dostępnego w panelu Google moja firma (po lewej stronie górny prawy róg, po rozwinięciu list Pomoc) można też opisać sytuacje przez czat z konsultantem Google Moja Firma

Pozdrawiam serdecznie,
Rafał Dziurowicz

Nowicjusz ✭

A jak usunąć zdublowane miejsce na google moja firma?

Chodzi mi o to, że 3 tygodnie czekam na pocztę z weryfikacją adresu firmy na google moja firma i nie przychodzi list. Sprawdziłem o co chodzi i widzę, że mam 2 takie same adresy wpisane( nie pamietam bym 2 razy wprowadzał, może przez przypadek) i te same dane więc jest duplikat. Do jednego zrobiony jest Google + wizytówka ze zdjęciami firmowymi itp. Do drugiego tego samego adresu nic nie ma. Chciałem usunąć tam gdzie nic nie ma, ale nie ma takiej opcji, ale opcja usuń jest do tego, profilu którego chce używać i który jest uzupełniony z tym g+ ze zdjęciami. To jak to naprawić teraz by google przysłał mi ten kod weryfikujący jednak? Mam usunąć wizytówkę i zostawić tamten profil którego nie chce i go uzupełnić i od nowa zrobic wizytówkę? Czy może wystarczy zmianę adresu tego profilu którego nie chce na jakiś inny i wystarczy? Teraz 2 raz poprosiłem by wysłali na pocztę weryfikacje z tego profilu ktory chcę, a czy weryfikować teraz ten profil którego nie chcę? Podpowiem jeszcze, że zmieniłem numer domu z 7 na 5 w tym fałszywym by się różniło by nie było duplikatu. Chętnie bym to usunął bo to zwykły błąd ale się nie da. Jak rozwiązać ten problem, bo już męczę się z tym miesiąc i marnuje na to czas?

Profesjonalista ✭ ✭

To miejsce w którym jest mniej danych zgłoś jako duplikat, po zgłoszeniu powinny wizytówki zostać scalone.

Pozdrawiam serdecznie,
Rafał Dziurowicz

Nowicjusz ✭

Nie istnieje opcja "  zgłoś jako duplikat ", a przynajmniej nie wiem gdzie ona jest. Wszystko się zmienia. Pomoc jest nieskorelowana z tym co się na profilu znajduje - odnosi się do rzeczy, przycisków które nie istnieją.

Profesjonalista ✭ ✭

Istnieje, istnieje.

Wyszukaj na mapach lub w wyszukiwarce firmę (starą wizytówkę). Kliknij zaproponuj zmiany, następnie zgłoś duplikat, natomiast sprawdzałem właśnie to nie widziałem drugiej wizytówki o takiej nazwie.

Pozdrawiam serdecznie,
Rafał Dziurowicz

Nowicjusz ✭

No bo zmieniłem na daleka 5 z daleka 7. Oba adresy są poprawne w zasadzie. Ale zmieniłem tylko po to by się nie duplikowało i by doszła poczta. Czyli mam z powrotem zamienić ten adres na zduplikowany? Czyli bedzie daleka 7 w firmie o nazwie tej samej co drugi adres daleka 7 z tymi samymi danymi? Czy jak zmieniłem jedno na daleka 5 to już dostanę list weryfikacyjny? Chodzi mi o czas. Nie chce kolejnego miesiąca marnować na bawienie się, bo już myślałem, że dojdzie i czekam na próżno.
Wysłałem już wszystkie możliwe listy weryfikacyjne. Więc co konkretnie mam zrobić. Czy wystarczy ta zmiana adresu na 5 a w drugim na 7 ( bo to jest ten sam dom bliźniak całorodzinny )? 

Nowicjusz ✭

Dlaczego dostaje informacje o tym, że Google moja firma skontaktuje się ze mną telefonicznie w ciągu 1-2 doby, a nie kontaktuje wcale?

Dot.: Żadna z trzech kartek z kodem nie dotarła

Najlepszy Współtwórca

1-2 doby liczone dla dni roboczych. Poproś ponownie.

Jeśli 2 wpisy są duplikatem, nawet z pomylonym adresem to nie ma znaczenia. Zgłoś ten dodatkowy, nic w nim nie poprawiaj.

Pozdrawiam,

Jacek

Nowicjusz ✭

czyli znowu mam ustawić 2 takie same adresy i wtedy zgłosić?

Nowicjusz ✭

Co zrobić gdy nie mogę teraz wysłać sobie już weryfikacji pocztą gdy wyczerpalem limit listów już? Teraz mam wszystko poprawione i chciałbym wysłać weryfikację, ale mam limit już wyczerpany wysłanych listów. Więc co mam zrobić teraz by dostać list po poprawkach już gdy jest dobrze?

Profesjonalista ✭ ✭

@Piotr O

Musisz skontaktować się z Zespołem Google Moja Firma, dziwne że nie dzwonią, możesz jeszcze raz poprosić o kontakt albo na chat'ie porozmawiać z konsultantem Google Moja Firma.

Pozdrawiam serdecznie,
Rafał Dziurowicz

Nowicjusz ✭

Czat jest przecież nieaktualny. Chociaż sprawdzałem ostatnio w piątek - może nie pracują wtedy.

Nowicjusz ✭

O kontakt prosilem chyba z 7 razy

Profesjonalista ✭ ✭

Fakt, czat w tej chwili jest niedostępny,

Zrób zgłoszenie przez email i daj znać jak Ci poszło, problem nie dotyczy tylko Ciebie, więc mam nadzieje że sprawę uda Ci się zakończyć pozytywnie w szybkim czasie.

Pozdrawiam serdecznie,
Rafał Dziurowicz