AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 259 forumowiczów jest online
Obecnie 259 forumowiczów jest online
Dowiedz się, jak zweryfikować swoją firmę.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Wizytówka Google dla firm

Nowicjusz ✭

Witam Emotikon: Szczęśliwy

Czy ktoś może mi powiedzieć o co chodzi? Chcę zrobić wizytówkę firmy na Mapach Google. Pierwsze podejście było 29 marca. Zrobiłem wszystko co było do założenia tej wizytówki i czekałem na kod weryfikujący. Nie doszedł do dziś Emotikon: Smutny  Złożyłem wiec drugi raz i znowu czekam od 26 kwietnia. Do dziś znowu nic nie doszło Emotikon: Smutny Czy ktoś może mi podać adres, tel. czy cokolwiek gdzie mogę się dowiedzieć co jest?

Dziękuję Emotikon: Szczęśliwy

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Damian G
maj

Magister ✭

Cześć,

Zaloguj się do Google Moja Firma, kliknij w lewym górnym rogu "trzy poziome kreski" i wybierz "pomoc" następnie po prawej stronie kliknij "potrzebujesz dodatkowej pomocy?" wybierz problem "weryfikacja" i opcję "kartka z kodem wysłana więcej niż 14 dni temu" i pojawi się opcja "skontaktuj się z nami", którą kliknij i w ten sposób pojawi się formularz zgłoszeniowy, który należy przesłać i w ten sposób przekażesz zgłoszenie do działu Google Moja Firma z prośbą o pomoc.

Pozdrawiam.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Damian G
maj

Magister ✭

Cześć,

Zaloguj się do Google Moja Firma, kliknij w lewym górnym rogu "trzy poziome kreski" i wybierz "pomoc" następnie po prawej stronie kliknij "potrzebujesz dodatkowej pomocy?" wybierz problem "weryfikacja" i opcję "kartka z kodem wysłana więcej niż 14 dni temu" i pojawi się opcja "skontaktuj się z nami", którą kliknij i w ten sposób pojawi się formularz zgłoszeniowy, który należy przesłać i w ten sposób przekażesz zgłoszenie do działu Google Moja Firma z prośbą o pomoc.

Pozdrawiam.

Nowicjusz ✭

Mateusz M - bardzo dziękuję za odpowiedź Emotikon: Szczęśliwy Tak zrobiłem i udało się od razu Emotikon: Szczęśliwy Dziękuję Emotikon: Szczęśliwy