AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 260 forumowiczów jest online
Obecnie 260 forumowiczów jest online
Dowiedz się, jak zweryfikować swoją firmę.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Weryfikacja wizytówki Kancelaria Notarialna Notariusz Małgorzata Brand

Nowicjusz ✭

Bardzo proszę o informację, kiedy zostanie zweryfikowana wizytówka mojej firmy.

Odpowiedź eksperta 1verified_user
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez: Piotr Kazana (Community Manager)
października 2016

Dot.: Weryfikacja wizytówki Kancelaria Notarialna Notariusz Małgorzata

Student ✭ ✭ ✭

Bardzo rzadko ale zdarza się, że kartka z kodem dochodzi dłużej niż 14 dni. Warto odczekać tydzień dłużej niż zamawiać kolejną kartkę z kodem.

Tutaj masz krok po kroku co zrobić jak minie więcej niż 14 od zamówienia kodu. Na dole dodatkowo formularz kontaktowy do pomocy Google Moja Firma

https://support.google.com/business/answer/6161755?from=cuf

Małgorzata B napisali:

Wizytówkę mojej firmy zgłosiłam do weryfikacji w dniu 28.08.2016 r. i do dnia dzisiejszego nie dostałam kodu weryfikacji. W jaki sposób mam interweniować w tej kwestii. Tydzień temu miałam telefon z google i dostałam informację, że do kilku dni będę miała kod weryfikacji. Pozdrawiam Małgorzata.

Tomasz Wydra miłośnik SEO i porządków z firmami na mapach Google

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Najlepszy Współtwórca
Witaj Małgorzata,
A na jakim etapie weryfikacji jest firma? Pin jest już wpisany? Kiedy? Jaki masz komunikat?

Pozdrawiam,
Jacek

Nowicjusz ✭
Wizytówka jeszcze nie została zweryfikowana, nie dostałam kodu weryfikacyjnego. Długo trwa proces weryfikacji wizytówki.

Student ✭ ✭ ✭

Po wpisaniu pin kodu wizytówka jest aktywna od kilku do kilkunastu dni

Małgorzata B napisali:
Wizytówka jeszcze nie została zweryfikowana, nie dostałam kodu weryfikacyjnego. Długo trwa proces weryfikacji wizytówki.

Najlepszy Współtwórca
Małgorzata,
Jeśli jako metoda weryfikacji dostępna jest tylko kartka pocztowa to do około 2 tygodni od zamówienia przychodzi kod. Ponowne zamówienie kodu anuluje kod poprzedni. Trzeba więc uważać co się robi. Czasem dostępne są inne metody weryfikacji. Po wpisaniu kodu wizytówka zwykle jest do wyszukania na Mapach w ciągu kilku minut. Czasami jednak się zdarza, że pomimo weryfikacji kodem nadal wizytówka jest zawieszona, bo wymaga dodatkowej ręcznej weryfikacji przez pracownika Google, co trwa od kilku do kilkunastu dni, jak napisał Tomek. Wtedy kontakt z Google przez formularz pozwala sprawę przyśpieszyć.

Pozdrawiam,
Jacek

Nowicjusz ✭

Wizytówkę mojej firmy zgłosiłam do weryfikacji w dniu 28.08.2016 r. i do dnia dzisiejszego nie dostałam kodu weryfikacji. W jaki sposób mam interweniować w tej kwestii. Tydzień temu miałam telefon z google i dostałam informację, że do kilku dni będę miała kod weryfikacji. Pozdrawiam Małgorzata.

Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez: Piotr Kazana (Community Manager)
października 2016

Student ✭ ✭ ✭

Bardzo rzadko ale zdarza się, że kartka z kodem dochodzi dłużej niż 14 dni. Warto odczekać tydzień dłużej niż zamawiać kolejną kartkę z kodem.

Tutaj masz krok po kroku co zrobić jak minie więcej niż 14 od zamówienia kodu. Na dole dodatkowo formularz kontaktowy do pomocy Google Moja Firma

https://support.google.com/business/answer/6161755?from=cuf

Małgorzata B napisali:

Nowicjusz ✭

Bardzo dziękuję za pomoc i cenne wskazówki. Pozdrawiam Gosia.