AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 98 forumowiczów jest online
Obecnie 98 forumowiczów jest online
Dowiedz się, jak zweryfikować swoją firmę.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Weryfikacja telefoniczna - Komunikat Nie udało się nawiązać połączenia

Nowicjusz ✭

Witam, 

mam możliwość weryfikacji telefonicznej mojej firmy. Niestety po kliknięciu "Wyślij SMS" pojawia się komunikat: Nie udało się nawiązać połączenia. Podczas wysyłania SMS-a wystąpił problem. Możesz poprosić o kolejnego SMS-a za 48 sekund.

I tak cały czas. 

Co ciekawe gdy wchodzę w moją lokalizację jest status - Wpisz kod weryfikacyjny. 

Jest komunikat: 

Wpisz kod

Wpisz 6-cyfrowy kod weryfikacyjny z SMS-a wysłanego pod numer .........

Jest pole do wpisania kodu i przycisk weryfikuj. 

Na telefon nigdy nie dociera  SMS.

Proszę o pomoc Emotikon: Szczęśliwy

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Najlepszy Współtwórca

Sprawdź czy nie masz ustawionych blokad SMSów zagranicznych u operatora albo w telefonie.

Pozdrawiam,

Jacek

Dot.: Weryfikacja telefoniczna - Komunikat Nie udało się nawiązać połą

Nowicjusz ✭

Cześć!

Dzięki za podpowiedź, ale nie pomogło. Pisałam do Orange. Doradca sprawdził i okazuje się, że blokad nie mam. W telefonie zgodziłam się już na wszystko w ustawieniach sms i nic. Na wszelki wypadek sprawdziłam czy będzie zmiana w 3 innych telefonach (inni producenci) i też bez sukcesu. Czy pozostaje mi już tylko kartka pocztowa?

Pozdrawiam,
Karolina

Dot.: Weryfikacja telefoniczna - Komunikat Nie udało się nawiązać połą

Nowicjusz ✭

Cześć!

Dzięki za podpowiedź, ale nie pomogło. Pisałam do Orange. Doradca sprawdził i okazuje się, że blokad nie mam. W telefonie zgodziłam się już na wszystko w ustawieniach sms i nic. Na wszelki wypadek sprawdziłam czy będzie zmiana w 3 innych telefonach (inni producenci) i też bez sukcesu. Czy pozostaje mi już tylko kartka pocztowa?

Pozdrawiam,
Karolina

Najlepszy Współtwórca

No niestety - pozostaje kartka pocztowa.

Pozdrawiam,

Jacek