Obecnie 194 forumowiczów jest online
Obecnie 194 forumowiczów jest online
Dowiedz się, jak zweryfikować swoją firmę.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Weryfikacja - numer telefonu z automatyczną sekretarką

Nowicjusz ✭

Witam serdecznie,

Jesteśmy muzeum, które posiada swoje biuro oraz kilka obiektów będących atrakcją turystyczną miasta. Z sześciu obiektów dwa posiadają adresy na które można wysłać pocztówkę weryfikacyjną, te same posiadają swój osobny numer telefonu, który z resztą tę weryfikację mi bardzo ułatwił. Niestety pozostałe 4 obiekty nie mają "biura"/kasy ani swojego własnego numeru telefonu, a na adres nie mam możliwości przesłać korespondencji bo są to obiekty otwierane specjalnie dla zwiedzających po wcześniejszym umówieniu, które nie posiadają skrzynek pocztowych. W tych obiektach w google jest podany nasz główny numer telefonu do biura (ponieważ właśnie pod tym numerem telefonu trzeba umawiać wycieczki), ale posiada on automatyczną sekretarkę i google nie może się do nas dodzwonić. Czy w tej sytuacji mam jakąś inna możliwość aby zweryfikować pozostałe 4 obiekty?

Dziękuję i pozdrawiam

Odpowiedź eksperta 2verified_user

Najlepszy Współtwórca

W takim obiekcie powinno być biuro sprzedaży. Natomiast kartka pocztowa powinna wystarczyć do weryfikacji, ale musielibyście porozmawiać z listonoszem/pocztą, żeby przekierować później pocztę do Was do biura.

Dominik Myślak

[ Edytowane ]
Nowicjusz ✭

Wręcz przeciwnie - w niektórych zabytkach nie ma możliwości organizacji biura sprzedaży - aby zachować ich oryginalność i autentyczność Emotikon: Szczęśliwy Dziękuję za podpowiedź - pozostaje mi zgłosić się do listonosza Emotikon: Szczęśliwy

Najlepszy Współtwórca

Ależ ja się zgadzam, że "wręcz przeciwnie", ale ja nie piszę o Waszych wewnętrznych ustaleniach, tylko o zasadach wizytówki Google Emotikon: Mrugający 

Dominik Myślak

Najlepszy Współtwórca

Dominik,

Nie musi być biura sprzedaży. Wystarczy, że w określonych godzinach jest pracownik.

Muzeum,

Tu są wytyczne: https://support.google.com/business/answer/3038177

Weryfikacja jest po to, by ustalić czy dane miejsce faktycznie jest pod danym adresem. Dostępne są tylko te metody weryfikacji dla każdego punktu, które są. Jeśli dla każdego z tych punktów macie możliwość weryfikacji telefonicznej to pozostaje wyłączyć na automat na czas weryfikacji telefonicznej. Jakoś nie chce mi się wierzyć, żeby Google pozwoliło na weryfikację kilku różnych adresów na ten sam numer telefonu, ale może coś się zmieniło... Sam jestem ciekaw.

Pozdrawiam,

Jacek