Obecnie 216 forumowiczów jest online
Obecnie 216 forumowiczów jest online
Dowiedz się, jak zweryfikować swoją firmę.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Weryfikacja konta moja firma

Nowicjusz ✭

Witam,

chcialbym zweryfikować wizytówkę firmowa.

Adres który podałem jest adresem galerii handlowej we Wrocławiu.

weryfikacja ma nastąpić za pomocą poczty. Powierzchnie handlowa wynajmuje pod innym szyldem (sklep partnerski w którym sprzedaje produkty swoich 2 marek)

jak mam przejść etap weryfikacji

z tego co widziałem dokumenty przyjdą na adres galerii handlowej- nazwa firmy nie pokrywa sie z nazwa na która wynajmuje powierzchnie.

czy jest jakiś sposób aby rozwiązać ten problem?

pozdrawiam

Mikołaj Bartczak

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Nowicjusz ✭ ✭ ✭

Witaj,

w miejscu na dodatkowe dane podczas zlecenie wysyłki listu weryfikacyjnego możesz podać nazwę, pod którą znajduje się Twój sklep w galerii lub swoje dane jako najemcy. Myślę, że bez problemu pomoże to obsłudze galerii zweryfikować o jaką firmę chodzi.

Możesz ew. zadzwonić do obsługi i poinformować, że przyjdzie niebawem list z Google Emotikon: Szczęśliwy

Profesjonalista ✭ ✭

podaj adres galerii

Jezeli jest jakiś numer podaj go rownież. Jeżeli w galerii jest biuro obsługujące korespondencje poproś ich aby przekazali Ci kod, a przy zamawianiu kodu, podaj imię i nazwisko (swoje lub pracownika), dzięki temu będą wiedzieć do czyich rąk ma trafić wizytówka.

Pozdrawiam serdecznie,
Rafał Dziurowicz

Dot.: Weryfikacja konta moja firma

Najlepszy Współtwórca

Przeczytaj najpierw wytyczne:

https://support.google.com/business/answer/3038177?hl=pl

Mam wrażenie, że usiłujesz zweryfikować swoje stoisko w ramach innego sklepu, a to średnio jest dozwolone. Przecież gdybyś podał nazwę marki sklepu w ramach centrum handlowego to list powinien dojść.

Pozdrawiam,

Jacek

Profesjonalista ✭ ✭

@Jacek N Kozioł Czasem faktycznie tak jest, że w galeriach listy nie tyle nie dochodzą, co firmy obsługujące czasem ich nie przekazują. Nie zakładajmy od razu że ktoś chce oszukać Google Emotikon: Język (chociaż to też się zdarza, pytanie po co, jak zaraz ktoś zgłosi to i wizytówka zniknie)

Pozdrawiam serdecznie,
Rafał Dziurowicz

Nowicjusz ✭

Ktoś tu jest szeryfem...

nvm

Dot.: Weryfikacja konta moja firma

Najlepszy Współtwórca

@Mikołaj B

To forum usługi Google i dając jakąkolwiek radę trzeba pamiętać by była zgodna z zasadami na jakich Google udostępnia tę usługę. Po prostu lojalnie ostrzegam, że działanie wbrew wytycznym Google może skończyć się usunięciem firmy z map, blokadą konta i innych usług Google itd... Zrobisz sobie z tą wiedzą co chcesz.

Pozdrawiam,

Jacek

Profesjonalista ✭ ✭

@Mikołaj B Bo @Jacek N Kozioł to powiedzmy że taki szeryf map Google :-), ale potrafi też okazać ludzkie oblicze :-), Jacek po prostu Cię przestrzega przed konsekwencjami ze względu że mnóstwo osób robi takie numery a my (wolontariusze Google) potem je weryfikujemy i Google je banuje, usuwa, zawiesza.

Nikt Cię nie oskarża o manipulacje, tylko po prostu ostrzega że gdyby tak było to...

Pozdrawiam serdecznie,
Rafał Dziurowicz

Nowicjusz ✭

Dziękuje zatem za wytyczne. Znalazłem już opcje dodania osoby kontaktowej do listu weryfikacyjnego zatem problemu nie bedzie.

pozdrawiam

mb

Profesjonalista ✭ ✭

No przecież przy zamawianiu kodu pojawia się pole osoba kontaktowa (opcjonalnie).

Jakbyś miał problem to daj znać i jak macie portiernię to przekaż że taka karta przyjdzie, bo kiedyś u mojej klientki jej pracownica wyrzuciła bo "nie wiedziała"

List jest w formie zamkniętej pocztówki, więc wygląda jak "ofertówka" oczami śmiertelnika :-)

Pozdrawiam serdecznie,
Rafał Dziurowicz