Obecnie 220 forumowiczów jest online
Obecnie 220 forumowiczów jest online
Dowiedz się, jak zweryfikować swoją firmę.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Weryfikacja konta i usługi adwords

Nowicjusz ✭

Witam.

Zgłosiłem rejestrację firmy na goolge Maps, z tym, że mam to na koncie prywatnym czyli piotrekbajan@gmail.com a nie koncie firmowym biuro@applehome.pl i mam pytanie czy tutaj nie ma żadnej różnicy w obsłudze, z pewnością będę chciał korzystać z usług reklamowych itd.

Odpowiedź eksperta 1verified_user
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Piotrek B
styczeń

Najlepszy Współtwórca

Cześć Piotr. Wszystko zależy od tego na jakiego maila utworzysz konto AdWords. Jeśli na maila prywatnego, to bez dodatkowych działań będziesz mógł korzystać z rozszerzeń lokalizacji.

Jeśli konto AdWords utworzysz na firmowym mailu, to w Google Moja Firma musisz dodać tego firmowego maila jako administratora, aby zarządzać lokalizacjami - da Ci to możliwość dodanie rozszerzenia lokalizacji do reklam AdWords.

Zasada jest prosta.

Na obu kontach musisz mieć tego samego maila z dostępem administracyjnym, żeby móc korzystać z rozszerzeń lokalizacji.

Podobnie jak w przypadku Google Analytics. Aby połączyć konta AdWords i Analytics, na obu z nich musisz mieć ten sam mail do logowania (ale mogą być również jakieś inne maile).

Dominik Myślak

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Piotrek B
styczeń

Najlepszy Współtwórca

Cześć Piotr. Wszystko zależy od tego na jakiego maila utworzysz konto AdWords. Jeśli na maila prywatnego, to bez dodatkowych działań będziesz mógł korzystać z rozszerzeń lokalizacji.

Jeśli konto AdWords utworzysz na firmowym mailu, to w Google Moja Firma musisz dodać tego firmowego maila jako administratora, aby zarządzać lokalizacjami - da Ci to możliwość dodanie rozszerzenia lokalizacji do reklam AdWords.

Zasada jest prosta.

Na obu kontach musisz mieć tego samego maila z dostępem administracyjnym, żeby móc korzystać z rozszerzeń lokalizacji.

Podobnie jak w przypadku Google Analytics. Aby połączyć konta AdWords i Analytics, na obu z nich musisz mieć ten sam mail do logowania (ale mogą być również jakieś inne maile).

Dominik Myślak