AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 141 forumowiczów jest online
Obecnie 141 forumowiczów jest online
Dowiedz się, jak zweryfikować swoją firmę.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Weryfikacja firmy

Nowicjusz ✭

Witam,

jestem nowym użytkownikiem i mam pytanie. Jak sprawdzić czy moja firma została zweryfikowana? Wszystkie pomoce prowadzą mnie do wpisania adresu, który istnieje już w wizytówkach Google?

Odpowiedź eksperta 1verified_user
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Paweł C
‎03-07-2018 11:44

Weryfikacja firmy

Najlepszy Współtwórca

Witaj Pawle,

Zwykle jeśli przy wizytówce nie ma przycisku Zweryfikuj własność firmy to znaczy, że wizytówka jest zweryfikowana, acz nie jest to regułą, bo Google ciągle wszystko testuje, w tym sposób wyświetlania wizytówek.

Najlepiej rozpocząć proces weryfikacji i jeśli ktoś wizytówką zarządza uruchomi się odpowiednia procedura.

Wystarczy uważnie czytać komunikaty i informacje. Przeczytaj ten artykuł pomocy:

https://support.google.com/business/answer/4566671

Pozdrawiam,

Jacek

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Paweł C
‎03-07-2018 11:44

Weryfikacja firmy

Najlepszy Współtwórca

Witaj Pawle,

Zwykle jeśli przy wizytówce nie ma przycisku Zweryfikuj własność firmy to znaczy, że wizytówka jest zweryfikowana, acz nie jest to regułą, bo Google ciągle wszystko testuje, w tym sposób wyświetlania wizytówek.

Najlepiej rozpocząć proces weryfikacji i jeśli ktoś wizytówką zarządza uruchomi się odpowiednia procedura.

Wystarczy uważnie czytać komunikaty i informacje. Przeczytaj ten artykuł pomocy:

https://support.google.com/business/answer/4566671

Pozdrawiam,

Jacek

Weryfikacja firmy

Nowicjusz ✭

Witam, dziękuję za odpowiedź. Czytałem ten artykuł i postępowałem zgodnie z wytycznymi. Po podaniu nazwy firmy, adresu itd. na samym końcu pokazuję mi, że taka firma już istnieje i przekierowuje mnie do zarządzania nią. Czyli jestem już zweryfikowany? Pytam, bo właśnie nigdzie nie widzę tego przycisku do weryfikacji, a poza tym po wypełnieniu danych firmy i późniejszym wpisaniu jej do wyszukiwarki nie wyświetla moich danych, czyli, godzin otwarcia, telefonów i innych. Od założenia konta mojej firmy minęło jakieś 24h.

Weryfikacja firmy

Nowicjusz ✭

Witam,
dziękuję za odpowiedź. Czytałem ten artykuł i postępowałem zgodnie z wytycznymi. Po podaniu nazwy firmy, adresu itd. na samym końcu pokazuję mi, że taka firma już istnieje i przekierowuje mnie do zarządzania nią. Czyli jestem już zweryfikowany? Pytam, bo właśnie nigdzie nie widzę tego przycisku do weryfikacji, a poza tym po wypełnieniu danych firmy i późniejszym wpisaniu jej do wyszukiwarki nie wyświetla moich danych, czyli, godzin otwarcia, telefonów i innych. Od założenia konta mojej firmy minęło jakieś 24h.

Weryfikacja firmy

[ Edytowane ]
Najlepszy Współtwórca

Widzisz tutaj swoją wizytówkę: https://business.google.com/locations ?

Jaki ma stan?

Pozdrawiam,

Jacek