Obecnie 173 forumowiczów jest online
Obecnie 173 forumowiczów jest online
Dowiedz się, jak zweryfikować swoją firmę.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Weryfikacja firmy - trudności z kartką

Nowicjusz ✭ ✭

Witam,

Mam do dodania kilka nowych lokalizacji, lecz przyznam, ze mam problem z aktywacją lokalizacji. Powód jest trywialny - kartki nie dochodzą na miejsce. W Juracie co do zasady jest problem z dostarczaniem korespondencji - wszystkie dane adresowe z urzędami są przekierowane na adresy firmowe. Podobnie było z pierwszą lokalizacją? Teraz znów jadęi i zakłądam, że kartki znowu nie będzie na miejscu, a chciałbym dodać jeszcze 3 inne lokalizacje w Juracie.

Dodatkowo w Warszawie - dwie nowe lokalizacje (może jeszcze 2-3 dodatkowe) - prośba o pomoc.

I dodatkowe pytanie - zauważyłem, że na mapie googlemap Moja wizytówka pojawia się dopiero po dużym "zwiększeniu" map, czyli pojawia się później niż inne - pytanie jak to można zmienić? Czy to są już reklamy?

Dziękuję i pozdrwaiam

Przemek Milczarek

534-34-34-33

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Student ✭ ✭ ✭

Podaj lokalizacje to powiem co zrobić

Profesjonalista ✭ ✭

@Przemek M Jeżeli kod nie doszedł Ci 2 krotnie, wówczas rekomenduje kontakt z zespołem Google Moja Firma - daj linki do wizytówek to postaram Ci się pomóc - sprawdzić czy są zgodne z wytycznymi itd. Aby skontaktować się z zespołem pomocy Google Moja Firma należy zalogować się przez panel google moja firma, kliknąć w lewy górny róg, następnie Pomoc po lewej stronie na dole wyskoczy Ci okienko po prawej stronie na dole, przewiń w dół i masz możliwości kontaktu, przez tel, email  lub chat :-), najszybciej działa chat :-)

Jak rozumiem te lokalizacje fizycznie się tam znajdują?

Pozdrawiam serdecznie,
Rafał Dziurowicz

Nowicjusz ✭ ✭

To znaczy przesłać tu wszystkie adresy?

czy wkleić linka?

Profesjonalista ✭ ✭

Wklej linka, natomiast skontaktuj się z zespołem Google Moja Firma jeśli kartki 2-krotnie nie przyszły już. To powinno przyśpieszyć sprawę.

Pozdrawiam serdecznie,
Rafał Dziurowicz

Nowicjusz ✭ ✭

https://business.google.com/manage/#/edit/l/4464247681337188874

To jest jedna nowa

choć to link z mojej strony google..

Profesjonalista ✭ ✭

@Przemek M to nie link z Map Google ani do twojej strony www, tylko do panelu Google moja firma do którego nie mamy dostępu. Podaj adresy których sprawa dotyczy i skontaktuj się z Google tak jak napisałem w pierwszym poście.

Pozdrawiam serdecznie,
Rafał Dziurowicz

Nowicjusz ✭ ✭

ok - to może to:

https://www.google.pl/maps/place/Apartamenty+Wypoczynkowe/@54.683596,18.7126583,17z/data=!4m12!1m6!3...

strona www.jurata-apartament.com.pl

Choć nie wiem czy o to chodzi. Myślałem, że to łatwa sprawa, ale jak widać - nie do końca ;(

Student ✭ ✭ ✭

@Przemek M musisz być wiarygodny i profile powinny zawierać fotografie biznesu oraz wypełnione treścią okno "o mnie"

Nowicjusz ✭ ✭

Przecież tutaj jest wszystko uzupełnione, łącznie ze zdjęciami..

https://www.google.pl/maps/place/Apartamenty+Wypoczynkowe/@54.683596,18.7126583,17z/data=!3m1!4b1!4m...

Chyba, że trzeba te informacje umieścić w innym miejscu?

Student ✭ ✭ ✭

TO JEST WIZYTÓWKA proszę cię o adres profilu google moja firma 

[ Edytowane ]
Student ✭ ✭ ✭

tą wizyówka masz zablokowaną chyba plus.google.com/4464247681337188874

Nowicjusz ✭ ✭

to chodzi chyba o to, że mam na wynajem apartamenty (kilka) ...

Student ✭ ✭ ✭

jak masz link google moja firma https://business.google.com/manage/#/edit/l/4464247681337188874
to powinien być widoczny pod tym adresem plus.google.com/4464247681337188874
chyba że jest zablokowany

Profesjonalista ✭ ✭

@Jacek Żak F Nie można w Google Moja Firma promować/dodawać domków na wynajem chyba że to ośrodek letniskowy i posiada recepcje... Przeczytaj wytyczne.

Pozdrawiam serdecznie,
Rafał Dziurowicz