Obecnie 221 forumowiczów jest online
Obecnie 221 forumowiczów jest online
Dowiedz się, jak zweryfikować swoją firmę.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Taki problem twoja wizytówka została zawieszona przez jakość

Nowicjusz ✭

Witam mam taki problem ze przyszła kartka z kodem kod wpisałem ale wyskoczyło ze twoja wizytówka została zawieszona ze względu na problemy z jakością 

Odpowiedź eksperta 2verified_user

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez: Piotr Kazana (Community Manager)
października 2016

Dot.: Taki problem twoja wizytówka została zawieszona przez jakość

Najlepszy Współtwórca
Witaj Jakub,
No to ją popraw by była zgodna z wytycznymi Google:
https://support.google.com/business/answer/3038177?hl=pl
a potem zapewne masz informacje co zrobić by wizytówkę odwiesić więc zrób to.

Pozdrawiam,
Jacek

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wszystkie odpowiedzi
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez: Piotr Kazana (Community Manager)
października 2016

Najlepszy Współtwórca
Witaj Jakub,
No to ją popraw by była zgodna z wytycznymi Google:
https://support.google.com/business/answer/3038177?hl=pl
a potem zapewne masz informacje co zrobić by wizytówkę odwiesić więc zrób to.

Pozdrawiam,
Jacek

Nowicjusz ✭
To jest firma taksówkowa wpisałem wszystko poprawnie i nic

Najlepszy Współtwórca
Jakub,
1. No to może niepoprawnie wpisałeś?
2. Wypełniłeś formularz prośby o odwieszenie? Trzeba zaczekać kilka dni na jego rozpatrzenie.

Pozdrawiam,
Jacek

Nowicjusz ✭
Dzięki bardzo pozdrawiam

[ Edytowane ]
Nowicjusz ✭ ✭

Odpowiedź, że wizytówka została zawieszona ze względu na problemy z jakością jest odpowiedzią standardową i nie zawsze odpowiada to stanowi faktycznemu. Od jakiegoś czasu mamy problemy z osobą manipulującą wizytówkami i jak się wydaje google nie potrafi się z tym problemem uporać. Aktualnie mam po raz kolejny zablokowaną wizytówkę.

Nowicjusz ✭

Podpisuję się zdecydowanie pod powyższym komentarzem. Moja wizytówka jest nieustannie blokowana, a infolinia w żadnym stopniu nie jest pomocna, ponieważ uważają że wszystko jest dobrze i to wina systemu. Dodatkowo poproszono mnie o założenie kolejnego maila i spróbowaniu założenia wizytówki poprzez nowy e-mail. Nadal to samo, Google nagminnie blokuje wizytówki.

Nowicjusz ✭ ✭

Faktycznie, system jest bardzo łatwy do manipulowania i choć to jest zabronione to jak widać na moim przykładzie znajdują się osoby o przestępczej energii które to robią. Prawdopodobnie dobrym wyjściem było by wprowadzenie konieczności akceptacji zmian w zweryfikowanych wizytówkach przez osobę nimi zarządzającą.

Najlepszy Współtwórca

Jesteście pewni, że nie naruszacie wytycznych Google odnośnie lokalizacji i nazwy?

Np. firmy taksówkowe zasadniczo powinny być dodane jako firmy z obszarem usługowym,

bez stałego adresu.

@Mariusz P

To nie jest tak, że wystarczy byle zmiana z map i jest ona od razu widoczna na mapach.

To tajemnica Google na podstawie jakich przesłanek zostały wprowadzone zmiany.

Bardzo często jest tak, że właściciel ma możliwość weryfikacji zaproponowanych zmian,

a jeśli nie ma to jest duża szansa, że Google uznało iż faktycznie poprzednie dane

nie były prawidłowe i/albo zgodne z wytycznymi.

Pozdrawiam,

Jacek

Nowicjusz ✭ ✭

tajemnica tajemnicą, nie chcę wchodzić w szczegóły ale dla średnio rozgarniętego dziecka jest oczywistym jak "przekonać" system o "słuszności" jakiejś decyzji. To jedno a drugie to problem firm takich jak taksówki, mianowicie mała firma ma np. 5 samochodów w 5 miejscowościach system google wyszukuje na hasło taxi najblizsze w lokalizacji firma ma siedzibę np w Warszawie a auta na innym końcu Polski i jak ma zostać znaleziona?

[ Edytowane ]
Nowicjusz ✭ ✭

Kilka dni? Tzn ile? Mam wszystkie dane uzupełnione. Wszystko powinno być OK..... a wizytówki nadal brak.

Najgorsze jest to, że moje odpowiedzi na komentarze poznikały Emotikon: Smutny

Nowicjusz ✭ ✭

masz szczęście jeśli pozostały Ci komentarze

Nowicjusz ✭ ✭

No nie koniecznie -bo komentarze są negatywne i nie zgodne z prawdą. Napisałem sprostowanie w komentarzu ale moje odpowiedzi znikły gdy wizytówka została zawieszona Emotikon: Smutny .... ponawiam pytanie: ile czasu trwa weryfikacja???

Nowicjusz ✭ ✭

Z mojego doświadczenia mogę Cię jedynie zmartwić można czekać w nieskonczoność. Jeśli coś Jest niezgodne z prawdą możesz spróbować z kontaktem telefonicznym do google, jak będziesz miał szczęście to może trafisz na osobę która będzie chciała Ci pomóc, z regóły jednak masz do czynienia z osobami które święcie wierzą w system a problem leży po Twojej stronie

Nowicjusz ✭ ✭

reguły sorry za błąd