Obecnie 281 forumowiczów jest online
Obecnie 281 forumowiczów jest online
Dowiedz się, jak zweryfikować swoją firmę.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Szybka weryfikacja

Nowicjusz ✭

Dzień dobry,

Chciałbym szybciej (niż 30 dni) zweryfikować moją firmę, mamy problemy z dostarczaniem na listów do firmy przez pocztę polską

Z góry dziękuję za pomoc

Grzegorz Wysiński 

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Szybka weryfikacja

Najlepszy Współtwórca

Witaj,

Na dzień dzisiejszy nie ma innych metod weryfikacji niż te, które Google proponuje dla konkretnego wpisu. Jeśli masz tylko lis z PINem to niestety - możesz zweryfikować wpis TYLKO w ten sposób. List przychodzi zwykle do 2 tygodni.

Pozdrawiam,

Jacek

Szybka weryfikacja

Student ✭ ✭ ✭

napisz o problemie do google moja firma i napisz że wyślesz im zdjęcie z lokalizacji powinni zweryfikować. Ja tak kilka razy miałem

Szybka weryfikacja

Profesjonalista ✭ ✭

Jak nie ma opcji alternatywnych (przez tel, email, GSC) to tylko zagłodzenie do Google, chociaż nie ma gwarancji że zweryfikują.

Pozdrawiam serdecznie,
Rafał Dziurowicz

Szybka weryfikacja

Student ✭ ✭ ✭

Kolega RafalDziurowicz jest najbliżej prawdy weryfikacja jest zależna jak wiarygodną prośbę wyślesz.  Wysłałem link street view wykonany przez google oraz zdjęcia przeze mnie. Obie fotografie miały elementy wspólne i mi zweryfikowali profil firmowy.

Szybka weryfikacja

Profesjonalista ✭ ✭

Tak naprawdę to wszystko zależy do kogo trafi - jedna osoba pomoże i zweryfikuje wizytówkę, druga będzie kazała czekać na list i po 2 niedostarczonych dopiero pomoże. Nie ma reguły na obsługę :-)

Pozdrawiam serdecznie,
Rafał Dziurowicz