Obecnie 322 forumowiczów jest online
Obecnie 322 forumowiczów jest online
Dowiedz się, jak zweryfikować swoją firmę.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Strona została wyłączona i nie będzie pokazywana w usługach Google

Nowicjusz ✭

Wchodząc na wizytówkę mojej firmy pojawia się komunikat jak poniżej

Twoja strona została wyłączona i nie będzie pokazywana w usługach Google.Dlaczego?

Następnie klikam Dlaczego, uzupełniam dane i wysyłam, dalej pojawia się komunikat 

Dziękujemy za zgłoszenie. Zapoznamy się z przesłanymi informacjami i skontaktujemy się z Tobą, gdy tylko przeanalizujemy ten problem.

Następnie w dalszym ciągu firma nie istnieje w wyszukiwargach google jako wizytówka i dalej, istnieje komunikat jak poniżej

Twoja strona została wyłączona i nie będzie pokazywana w usługach Google.Dlaczego?

Proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu.

Z góry Serdecznie Dziękuję.

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Dot.: Strona została wyłączona i nie będzie pokazywana w usługach Goog

Najlepszy Współtwórca
Witaj,
Przypuszczalnie Twój wpis narusza wytyczne Google http://support.google.com/business/answer/3038177?hl=pl
Zastanów się czy nie spamujesz map wieloma wpisami, nazwa jest prawidłowa, firma ma prawo być na mapach. Popraw wpis jeśli można i wypeonij odwooanie z prośbą o kontakt telefoniczny (dni robocze, godziny pracy). Jeśli to nie pomoże albo wydaje Ci się, że wszystko jest ok - skontaktuj się z pomocą Google Moja Firma w sposób, który odpowiada Ci najbardziej przez ten formularz - możesz np. poprosić o telefon o telefon od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 18:00: https://support.google.com/business/contactflow?hl=pl&source=ts&rd=1
Informacje otrzymane od konsultanta Google są ostateczne i tutaj na forum już Ci nie pomożemy jeśli konsultant stwierdzi, że nie możesz umieścić firmy na Mapach Google.

Pozdrawiam,
Jacek

Dot.: Strona została wyłączona i nie będzie pokazywana w usługach Goog

Nowicjusz ✭
Dzięki za odpowiedź. Jutro będę walczył z tematem

Pozdrawiam:
Robert