Obecnie 190 forumowiczów jest online
Obecnie 190 forumowiczów jest online
Dowiedz się, jak zweryfikować swoją firmę.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Przekierowałem z domeny na nowy url

Nowicjusz ✭ ✭

Zmieniłem przekierowanie z domeny taxiketrzyn.pl na nowy url, który jest obecnie wizytówką . Pozycję w googlach przejęła inna firma która dodała liczbę 24 a stara strona spadła na 3 stronę wyświetlania, obecnie google nie widzi strony taxiketrzyn.pl Dlaczego?. Na mapach google adres dalej przekierowuje na starą witrynę znajdującą sie na wix.com. Jak to zmienić na wizytówkę ?

Odpowiedź eksperta 2verified_user

Dot.: Przekierowałem z domeny na nowy url

Najlepszy Współtwórca

@TAXI KETRZYN

Chodzi Ci o wizytówkę Google Moja Firma z konkretnym adresem czy o wyniki wyszukiwania Google i pozycję Twojej strony internetowej?

Pozdrawiam,

Jacek

Nowicjusz ✭ ✭

Łał! Super., wróciło wszystko na miejsce jak było. Wspaniale, tak może zostać, choć moim celem było wpisanie-

nazwy firmy:                                              TAXI KETRZYN

adresu www:                                              www.taxiketrzyn.pl

i opis małymi literkami: z telefonem kolejki:   48897516505 / 609006609

Znam sie słabo, a poczułem się słabiej jak znikła domena z wyszukiwarki.

Tak było jak teraz na samym początku i o to starszym ludziom chodziło-

bez komentarza - to dla starszych klientów.

Usługa jest dla nie najmłodszych i niezbyt sprytnych.

Adres domeny stał na pierwszym miejscu, bo nazwa firmy i domena jest ta sama i jako pierwsza była w Google prezentowana, później inne "Firmy" zaczęły używać tej zbitki dodając 24 w domenie i podszywać się pod tą firmę.

Panie Jacku Świetna sprawa. Ratuje pan sytuację.

Najlepszy Współtwórca

@Andrzej T

Nic nie zrobiłem. Nie​ odpowiedziałeś na pytanie​. Nie wiadomo​ o co Ci chodzi​.

Pozdrawiam​,

Jacek​

Nowicjusz ✭ ✭

Wynik który raptem się ukazał był satysfakcjonującą odpowiedzią na pytanie.

Chodziło o wyniki wyszukiwarki google, jednocześnie o treść, która zniknęła z wyników

Nowicjusz ✭ ✭

Przestałem rozumieć jak działa google wyszukiwarka. Zminia pozycję, gubi gdzieś domenę. ?Dlaczego znów zniknęła z pierwszej pozycji? Gdzie jest www.taxiketrzyn.pl  ???

Najlepszy Współtwórca

@TAXI KETRZYN sugeruje zaprzestać wklejanie tutaj linku do Swojej strony, bo zaczyna to wyglądać na celowe działanie w celu uzyskania linku do strony - znamy już Twoją domenę i kolejne jej wklejanie niczego nie wnosi. 

Wizytówka w wynikach wyszukiwania pojawi się bądź też nie i jest to zależne od bardzo wielu czynników.

Nawet jeśli wszystkie te czynniki są spełnione, to nie zawsze musi Ci się pojawić Twoja wizytówka, bądź wynik naturalny z rozszerzeniem lokalizacji, tak jak Ty byś chciał.

Dominik Myślak