AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 165 forumowiczów jest online
Obecnie 165 forumowiczów jest online
Dowiedz się, jak zweryfikować swoją firmę.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Prośba o dostęp do zweryfikowanej wizytówki

Nowicjusz ✭

Witam, 

Po wpisaniu w wyszukiwarce nazwy firmy pojawia się zweryfikowany jej profil ,niestety właściciel firmy nie ma do niego dostępu, nie zna loginu ani hasła. Chodzi o firmę Budoinstal( LINK ).  

Przy wysyłaniu prośby o dostęp wyskakuje to okienko, w którym mam wybrać firmę z listy i tutaj pojawia się główny problem. Wybieram daną firmę i później muszę uzupełnić dane (adres itp.) , po zrobieniu tego Google tworzy mi nowy profil i każe mi go weryfikować. Nie wyskakuje żadne okienko typu "twoja prośba została wysłana ". Raz nawet zweryfikowałem wizytówkę ale została ona potraktowana jako spam/duplikat.  Czy to wszystko spowodowane jest tym, że wizytówka, która jest wyświetlana nie ma podanego adresu ? 

Proszę o pomoc ! 

Odpowiedź eksperta 1verified_user
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Marcin P
maja 2017

Najlepszy Współtwórca

Cześć @Marcin P

Tak. Niestety tak jest.

Jeśli próbowałeś przejść procedurę Ktoś inny zweryfikował moją firmę i nie mogłeś wysłać prośby o dostęp to

skontaktuj się bezpośrednio z pomocą Google Moja Firma - zaloguj się do usługi, w bocznym menu kliknij Pomoc, a potem w okienku pod Kontakt wybierz formę kontaktu (w dni robocze, w godzinach pracy można poprosić nawet o telefon) - powiedz koniecznie, że chodzi o firmę bez widocznego tylko z obszarem usługowym.

Pozdrawiam,

Jacek

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Marcin P
maja 2017

Najlepszy Współtwórca

Cześć @Marcin P

Tak. Niestety tak jest.

Jeśli próbowałeś przejść procedurę Ktoś inny zweryfikował moją firmę i nie mogłeś wysłać prośby o dostęp to

skontaktuj się bezpośrednio z pomocą Google Moja Firma - zaloguj się do usługi, w bocznym menu kliknij Pomoc, a potem w okienku pod Kontakt wybierz formę kontaktu (w dni robocze, w godzinach pracy można poprosić nawet o telefon) - powiedz koniecznie, że chodzi o firmę bez widocznego tylko z obszarem usługowym.

Pozdrawiam,

Jacek

Nowicjusz ✭

Próbowałam już wszystkich możliwych sposobów odzyskania mojej zweryfikowanej przez kogoś wizytówki - wysyłam regularnie prośby o udzielenie dostępu dla mojego adresu email, ale pozostają one bez odpowiedzi - i "właściciela" wizytówki, i automatu Google. Nie mam w panelu pomocy żadnej opcji kontaktu bezpośredniego - każda próba kieruje mnie tutaj, na forum. Co zrobić? Działam dla klienta w imieniu agencji.

Najlepszy Współtwórca

Dominika,

To właściciel powinien przejąć wpis w swoim imieniu. Powinien np. mieć maila we własnej domenie www firmy. Wszystkie instrukcje jak postępować są w mailach, nawet w przypadku braku odpowiedzi.

Pozdrawiam,

Jacek